REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  HMG Paints
Firma HMG Paints stworzyła farbę dla browaru

Firma HMG Paints stworzyła farbę dla browaru (News)

W browarze Howard Town Brewery w brytyjskim Glossop wykorzystane zostały farby dekoracyjne HMG Paints. Na potrzeby klienta firma stworzyła specjalną, antymikrobową farbę akrylową.
Legendarny bolid odbudowany z lakierami HMG Paints

Legendarny bolid odbudowany z lakierami HMG Paints (News)

Lakiery HMG Paints zostały wykorzystane do renowacji ikonicznego bolidu Team Lotus Chassis nr 5 z lat 70. Kierujący nim wówczas Emerson Fittipaldi zdobył tytuł najmłodszego Mistrza Świata w historii.
HMG Paints wśród 100 innowacyjnych firm

HMG Paints wśród 100 innowacyjnych firm (News)

Firma HMG Paints została doceniona za innowacyjność w produkcji i biznesie. Znalazła się wśród 100 najbardziej innowacyjnych firm w regionie Greater Manchester, zgodnie z raportem opracowanym przez BQ oraz Business Growth Hub, część The Growth Company.
HMG Paints pracuje nad powłokami grafenowymi

HMG Paints pracuje nad powłokami grafenowymi (News)

Firma HMG Paints nawiązała współpracę z Applied Graphene Materials. W ramach niech ma rozwinąć i skomercjalizować technologię powłok ochronnych z grafenem.
Latający Szkot znów lata – z farbami HMG Paints

Latający Szkot znów lata – z farbami HMG Paints (Artykuł)

Latający Szkot, najsłynniejsza lokomotywa na świecie, powrócił na trasę! Nie na stałe co prawda, bo przejechał jedynie do Yorku, gdzie zostanie częścią ruchomej wystawy. Z tej okazji poddano go niezbędnym zabiegom kosmetycznym – został odmalowany farbami HMG Paints.
Drony dostarczą farbę

Drony dostarczą farbę (News)

Potrzebujesz farby… na już? Nie ma problemu! HMG Paints wprowadza prawdziwą rewolucję w systemie dostarczania produktów – drony!
HMG Paints w projekcie PolyGraph

HMG Paints w projekcie PolyGraph (News)

Brytyjska firma HMG Paints została oficjalnym partnerem projektu PolyGraph. Jego celem jest opracowanie metod, które umożliwią masową produkcję wytrzymałych materiałów i powłok z grafenem.
HMG Paints z nagrodą Coatings Care

HMG Paints z nagrodą Coatings Care (News)

Firma HMG Paints zdobyła tegoroczną nagrodę Coatings Care Overall Best Performer Award, przyznawaną przez Brytyjską Federację Powłok. Jest to wyróżnienie wręczane producentom farb, którzy przywiązują dużą wagę do ochrony środowiska, bezpieczeństwa i zdrowia.
Strona 1 z 212
 REKLAMA