REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Prezentacja linii APP Quartz – relacja

W trakcie spotkania w Centrum Szkoleniowym APP we Wrześni zaprezentowana została najnowsza linia produktów premium APP Quartz. Możliwości bezbarwnego lakieru Quartz 301 zademonstrował kierownik Centrum, Piotr Olejnik.

APP Quartz

Kierownik Centrum Szkoleniowego APP, Piotr Olejnik, prezentuje możliwości lakieru Quartz 301. Fot. arch. APP

Jak zapewnia producent, linię APP Quartz będą tworzyć produkty o najwyższych parametrach użytkowych spośród dostępnych na rynku. Będą to nie tylko artykuły chemii lakierniczej, ale i produkty do autokosmetyki oraz środki ochrony BHP.

Możliwości nowej linii na przykładzie dwuskładnikowego bezbarwnego lakieru akrylowego klasy 420, Quartz 301, zaprezentował Kierownik Centrum Szkoleniowego APP, Piotr Olejnik. Na początek opisał on korzyści wynikające z dobrej rozlewności lakieru, a także podkreślił jak łatwe jest mieszanie lakieru z utwardzaczem normalnym lub szybkim z linii APP Quartz.

Następnie w kabinie zaprezentował nakładanie lakieru na półtora lub dwie warstwy. Obserwatorzy mieli okazję przekonać się, że lakier schnie błyskawicznie (15 min przy temperaturze obiektu 60°C), a po wyschnięciu wyróżnia się wysokim połyskiem i dużą przejrzystością. Również dziennikarze mogli spróbować swoich sił w lakiernictwie, lakierując miniaturowe modele Lamborghini.

Również dziennikarze mogli przez chwilę poczuć się jak lakiernicy. Fot. arch. APP

Prezentacja nowych produktów APP Quartz dla niektórych przybyłych była również okazją do zwiedzenia siedziby firmy APP. Sercem kompleksu jest w pełni zautomatyzowany, mieszczący do 15000 palet magazyn.

Źródło: APP

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 4
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA