REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  APP

Piękne kobiety w kalendarzu APP 2017 (Multimedia, Video)

Firma APP przygotowała kalendarz na rok 2017, jak zwykle w dosyć pikantnej odsłonie. Piękne panie zaprezentowane zostały w warsztatach APP w obiektywie profesjonalnego fotografa Andrzeja Jenka.
Ognisty kalendarz Profix… i o kalendarzach słów kilka

Ognisty kalendarz Profix… i o kalendarzach słów kilka (Artykuł)

Początek roku to czas, kiedy możemy wybierać spośród wielu firmowych kalendarzy. Przedsiębiorcy prześcigają się w kreatywnych, niebanalnych, przykuwających wzrok projektach… Nietypową propozycję ma dla nas w tym roku również firma Multichem, producent marki Profix.
Kalendarz APP na rok 2016

Kalendarz APP na rok 2016 (News)

Po sukcesie pierwszej, ubiegłorocznej edycji również w tym roku APP zdecydowała się na organizację sesji fotograficznej do kalendarza wizerunkowego na 2016 rok.
Prezentacja linii APP Quartz – relacja

Prezentacja linii APP Quartz – relacja (News)

W trakcie spotkania w Centrum Szkoleniowym APP we Wrześni zaprezentowana została najnowsza linia produktów premium APP Quartz. Możliwości bezbarwnego lakieru Quartz 301 zademonstrował kierownik Centrum, Piotr Olejnik.
 REKLAMA