REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Przyszłość według PPG – zestaw TRENDCAST 2014

Zestaw TRENDCAST Styling Directions 2014 od PPG Industries to propozycja dla projektantów urządzeń AGD, elektroniki i sprzętu rekreacyjnego, którzy chcą być na bieżąco z trendami. Pozwala on zorientować się w kolorach i teksturach, które w najbliższym czasie będą na topie.

PPG Trendcast 2014

Fot. @Doug88888 / Foter.com / CC BY-NC-SA 2.0

Trudno przewidzieć, jakie urządzenia czy meble będą się podobać klientom za rok czy dwa, ale eksperci, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, są w stanie powiedzieć co nieco na ten temat. Czerpiąc z obecnie obowiązujących trendów specjaliści PPG opracowali przewodnik po modnych odcieniach i teksturach na najbliższe dwa lata. W opracowywaniu zestawu TRENDCAST Styling Directions 2014 wzięło udział 35 ekspertów z obydwu Ameryk, Europy i Azji.

Zespół fachowców przeanalizował szczegółowo preferencje klientów w różnych częściach świata i stwierdził na tej podstawie, jakie czynniki będą mieć największy wpływ na gusta osób kupujących elektronikę i sprzęty w najbliższym czasie. Rezultat to paleta tekstur i 38 kolorów – od delikatnych pasteli i kolorów neutralnych po energetyczne, żywe odcienie – zorganizowanych w cztery zestawy:

  • Theorem – minimalistyczna paleta stawiająca na nowoczesność i świeże odcienie błękitu, szarego i brązu,
  • New Spirit – zestaw bogaty w proste brązy i beże, zainspirowany barwami natury,
  • Mosaic – kreatywna wizja przyszłości bogata w żywe, intensywne kolory i przykuwające uwagę wzory,
  • Hi-Breed – zestaw z pogranicza natury i sfery ludzkiej działalności, łączący subtelne róże i beże z jaskrawym pomarańczowym, miejskie szarości z barwami natury.

Fot. arch. PPG

Oprócz broszury prezentującej światowe trendy zestaw TRENDCAST Styling Directions 2014 zawiera też próbki materiałów z niezwykłymi efektami dotykowymi. Można je zaoferować swoim klientom bądź wykorzystać do pobudzenia własnej kreatywności. Więcej informacji na temat zestawu pod numerem 1-888-774-2001 oraz na stronie www.ppgindustrialcoatings.com.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA