REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

PPG wspiera festiwal Mur Art w Cieszynie

W ramach kolejnej odsłony projektu Colorful Communities PPG w centrum Cieszyna powstał nowy mural. Koncern włączył się w organizację pierwszej edycji cieszyńskiego festiwalu sztuki miejskiej Mur Art.

PPG Cieszyn Mur Art Colorful Communities

Fot. arch. PPG

W ramach programu Colorful Communities PPG przekazało 10 tysięcy dolarów i ponad 60 litrów farby marki Sigma Coatings Indurin, a także akcesoria malarskie Dekoral Gold. Tym samym koncern wsparł organizację festiwalu Mur Art, w ramach którego zdolni artyści wykonali w mieście murale nawiązujące do jego historii i tradycji.

Także 20 wolontariuszy z lokalnej fabryki farb PPG przez dwa dni pracowało nad muralem przedstawiającym charakterystyczne obiekty w Cieszynie – studnię Trzech Braci, rotundę i zamek. Jak mówi dyrektor cieszyńskiego zakładu PPG, pan Waldemar Gołębiewski, dla firmy była to okazja, aby pokazać swoje zaangażowanie w życie lokalnej społeczności, a także aby zaprezentować żywe kolory i trwałość swoich produktów.

Źródło: PPG, PAP

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA