REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Multichem obchodzi 20. urodziny!

2016 to rok szczególny dla firmy Multichem – obchodzi ona swoje 20. urodziny. Kto by pomyślał, że wszystko zaczęło się od pewnego rozbitego samochodu… O zaskakujących początkach, dwóch dekadach obecności na polskim rynku oraz satysfakcji z prowadzenia prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa opowiada prezes, pan Piotr Muszkieta.

Multichem

Fot. arch. Multichem

28 lat temu (w roku 1988) rozbiłem samochód mojego taty i to smutne wydarzenie miało niespodziewane konsekwencje.

Widok błyszczącego, naprawionego samochodu wzbudził mój podziw i nową pasję. To wydarzenie zapoczątkowało długą drogę, która doprowadziła nas do tego wspaniałego momentu.

Zaledwie rok później, w 1987, otworzyliśmy z ojcem pierwszy sklep Standox w Polsce, a wkrótce potem firma Standox obchodziła swoje 20-lecie.

Multichem został założony we wrześniu 1996 roku. Teraz to nasza kolej by świętować 20-lecie działalności – podziwiać historię, wszystko to co zbudowaliśmy przez lata i tworzyć wizję na przyszłość.

Mam poczucie ogromnej dumy, wiedząc, że w 20 lat udało nam się stworzyć firmę o globalnym zasięgu, która może skutecznie konkurować na najtrudniejszych rynkach zagranicznych.

Mamy szczęście do rozwijania współpracy ze wspaniałymi klientami biznesowymi, zatrudniania fantastycznego personelu i współpracy z rzetelnymi dostawcami. Jednocześnie działamy w kraju, który kocham, a który oferuje nam doskonałe warunki dla rozwoju działalności.

Moja wizja dla naszej firmy to przede wszystkim globalny zasięg oraz uzyskanie i utrzymanie pozycji innowacyjnego i elastycznego lidera w branży motoryzacyjnej i przemyśle lakierniczym. Wszyscy możemy spodziewać się świetlanej przyszłości, która przyniesie nowe możliwości, ale również nowe wyzwania, które teraz nam jeszcze trudno sobie wyobrazić. Jestem przekonany, że razem z naszymi zaufanymi klientami, pracownikami, dostawcami i partnerami jesteśmy silni i tworzymy nowoczesną firmę, która może pokonać każde wyzwanie napotkane na swojej drodze.

Chciałbym podziękować każdemu z Was za obecność w podczas obchodów naszego jubileuszu i wyrazić moją szczerą wdzięczność za Wasz wkład w budowanie naszej firmy. Każdy z nas w Multichemie ma nadzieję na długoterminową współpracę z Wami, aby w dalszym ciągu budować wzajemnie korzystne relacje biznesowe.

Chciałbym również podziękować mojej rodzinie: Rodzicom, żonie Angeli i naszym Dzieciom za ich miłość, wsparcie i pomoc przez ostatnie 25 lat mojej kariery. Były to zarówno trudne wyzwania jak i wielkie chwile. Razem daliśmy radę – bez Was nie mógłbym osiągnąć sukcesu, jakim jest obecny Multichem.

Chciałbym także skorzystać z tej okazji, aby podziękować Zarządowi i wszystkim Pracownikom naszej firmy za ich ciężką pracę i zaangażowanie – doprowadzenie do jej obecnego kształtu bez Waszego poświęcenia nie byłoby możliwe.

Liczę na dalszą wspaniałą współpracę ze wszystkimi w drużynie Multichem – napiszmy razem kolejny rozdział w historii rozwoju firmy!

Szczerze doceniam nasze partnerstwo i współpracę z Automotive Art w ostatnich sześciu latach. Nasza współpraca z Państwem była wspaniałym doświadczeniem i okazją do rozwoju, poznania nowych rynków. Obecnie eksport do Ameryki Północnej i regionu Karaibów stanowią prawie połowę objętości naszej produkcji.

Poza ciężką pracą, ostatnie 20 lat upłynęło także pod znakiem fantastycznej zabawy i przyjemności!

Dzisiaj Multichem jest globalną firmą światowej klasy, z której jestem bardzo dumny. Wypijmy razem za nasz sukces!”

Redakcja portalu Rynekfarb.pl gratuluje jubileuszu i życzy wielu kolejnych lat sukcesów, zarówno na rynku polskim, jak i poza granicami naszego kraju. Oby rozwijanie działalności w dziedzinie lakiernictwa samochodowego nadal przynosiło Państwu tyle satysfakcji i przyjemności, co dotychczas!

Źródło: www.multichem.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 3
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA