REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

PPG rozszerza współpracę z Krahn Chemie w Europie

Umowa, na mocy której Krahn Chemie dystrybuuje obecnie produkty PPG w Polsce, we Włoszech i we Francji, została rozszerzona. Od kwietnia Krahn Chemie przejmie również dystrybucję produktów na bazie krzemionki strąconej dla branży tuszów, farb, klejów i uszczelniaczy w krajach Beneluksu.

PPG Krahn Chemie

Fot. arch. PPG

Współpraca obejmuje linię syntetycznych produktów na bazie krzemionki strąconej, takich jak środek matujący LO-VEL®, który redukuje połysk powłok, farb, lakierów i tuszów, a równocześnie obniża lepkość, czy środek zagęszczający HI-SIL pozwalający uzyskać odpowiednie właściwości reologiczne. W ramach umowy dystrybuowane będą także pigmenty antykorozyjne INHIBISIL®. Jak komentuje Cristian Groenewegen, dyrektor zarządzający Krahn Chemie Benelux:

PPG ma silną pozycję na rynku krzemionki i jest znany ze swojej szerokiej, innowacyjnej gamy wysokiej jakości produktów na bazie krzemionki strąconej. Bardzo się cieszymy, że możemy poszerzyć ofertę o nowe produkty PPG dla branży tuszów, powłok, klejów i uszczelniaczy.

Gilles Gressier, dyrektor oddziału PPG EMEA, mówi:

Dotychczasowa udana współpraca z Grupą Krahn we Włoszech, Polsce i Francji przekonała nas, że jej podejście do sprzedaży oparte na ścisłej relacji z klientem oraz głębokim zrozumieniu produktu od strony technicznej przynosi dużo korzyści zarówno nam, jak i naszym klientom.

Gressier dodał, że rozszerzenie współpracy na kraje Beneluxu to ze strony PPG gruntownie przemyślany i rozsądny krok.

Źródło: Krahn Chemie

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA