REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

AkzoNobel oficjalnym dostawcą Grupy BMW

Grupa BMW wybrała AkzoNobel na dostawcę lakierów i usług lakierniczych dla dużej części swojej sieci dystrybucyjnej na świecie. Umowa weszła w życie 1 lutego 2020.

AkzoNobel BMW

Fot. Raoul Hollants / AkzoNobel

Co w praktyce oznacza kontrakt? Marki Sikkens i Lesonal należące do AkzoNobel są obecnie uprawnione do napraw lakierniczych samochodów BMW i Mini w autoryzowanych punktach dealerów, lakierniach, punktach importu oraz w krajowych oddziałach BMW.

Dostęp do produktów i technologii koloru

Zarząd AkzoNobel wyraził radość z rozpoczęcia współpracy z Grupą BMW – jedną z czołowych światowych marek samochodowych. Jak skomentował Patrick Bourguignon, dyrektor zarządzający oddziału Automotive and Specialty Coatings AkzoNobel:

Wierzymy, że Sikkens i Lesonal to doskonały wybór, który pomoże jeszcze bardziej usprawnić obsługę klienta oraz efektywność w sieci BMW.

Umowa obejmuje 44 lokalizacje. Decyzja podjęta została przez zarząd BMW po wnikliwej analizie prezentacji produktów i usług, dostarczonej przez marki Sikkens i Lesonal. Jörg Anders, dyrektor ds. kluczowych klientów w oddziale Vehicle Refinish and Automotive AkzoNobel, dodaje, że lakiernie w sieci BMW będą mogły skorzystać nie tylko z innowacyjnych, przyjaznych środowisku produktów firmy, ale również jej nowoczesnych narzędzi cyfrowych do dopasowania koloru.

W umowie kraje z całego świata

Wśród 44 krajów objętych umową znalazły się państwa z różnych zakątków świata. Są wśród nich Brazylia, Indie, Singapur, Arabia Saudyjska czy Meksyk, ale również kraje bałtyckie oraz położone na Bałkanach lub w Europie Środkowej i Wschodniej, takie jak Ukraina, Białoruś, Albania, Chorwacja, Macedonia czy Bośnia. Umowa nie obejmuje Polski.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA