REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

PPG rozpoczyna współpracę z Mcity

PPG nawiązał współpracę z Mcity – powstałą na Univercity of Michigan organizacją łączącą przemysł, rząd oraz środowisko naukowe. Jej celem jest rozwój transportu oraz związane z tym działania na korzyść społeczeństwa.

Mcity PPG

Fot. University of Michigan

Mcity posiada między innymi Mcity Test Facility – specjalnie zagospodarowaną przestrzeń do testowania pojazdów, systemów połączonych z nimi lub innymi związanymi z motoryzacją technologiami. Została ona utworzona przez University of Michigan przy wsparciu Departamentu Transportu Michigan.

Mcity Test Facility oferuje symulację prawdziwych warunków na drodze na obszarze miejskim i podmiejskim. To łącznie 16 akrów infrastruktury drogowej – ze skrzyżowaniami, sygnalizacją, oświetleniem, chodnikami, hydrantami, symulacjami budynków i przeszkód, takich jak roboty drogowe. Do dyspozycji są także manekiny wypadkowe (tzw. dummy).

PPG to pierwszy producent lakierów, który wchodzi we współpracę z Mcity. Dzięki temu firma otrzyma dostęp do laboratorium organizacji i jej danych badawczych, a prócz tego może liczyć na wsparcie niezależnego grona wytwórców i użytkowników oraz ekspertyzy dotyczące kwestii prawnych i obowiązujących przepisów. Przedstawiciele PPG będą również brać udział w spotkaniach badawczych Mcity oraz organizowanym raz w roku kongresie organizacji.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA