REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta na igrzyskach w Pjongczangu

Trwają Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu w Korei Południowej. Oczywiście na pierwszym planie są sportowcy i ich niebywałe osiągnięcia, jednak za kulisami tej wielkiej sportowej imprezy działa cały sztab ekspertów od sprzętu sportowego – w tym producenci lakierów. Wśród nich jest między innymi Axalta.

Axalta igrzyska w Pjongczangu

Fot. Korea.net / Wikimedia Commons

Amerykański producent dostarczył m.in. powłoki, które chronią i zdobią sprzęt narciarski uczestników igrzysk w Pjongczangu. To nie pierwszy raz, kiedy Axalta angażuje się w wielkie wydarzenie sportowe. W zeszłym roku w czasie Mistrzostw Świata w Narciarstwie Alpejskim w szwajcarskim Sankt Moritz wielu rywalizujących ze sobą zawodników połączyły właśnie powłoki Axalty na ich nartach.

Produkty takie jak Stollpox, Aquapox, Cellonit oraz Aquacryl Special Primer, Printing Paint i Clearcoats są dobrze znane i cenione przez wytwórców sprzętu sportowego, m.in. Atomic. Jak podkreśla Michael Cash, prezes oddziału Industrial Coatings, Axalta od wielu lat dostarcza farby i powłoki dla zwycięzców wielu sportowych wydarzeń, od wyścigów samochodowych poprzez mecze piłki nożnej aż po zawody narciarskie.

Wytwórcy powłok przyświeca podobny cel, co sportowcom – stawić czoło wyzwaniom i sprawdzić swoje zdolności. Klienci liczą bowiem na to, że lakiery na ich sprzęcie zniosą trudne warunki i tarcie, a także przyczynią się do ich lepszych wyników. „To wspaniałe móc podziwiać, jak nasze lakiery są testowane na tak ważnych, światowej klasy wydarzeniach sportowych” – dodał Cash.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA