a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowePowłoki podłogowe zwizualizowane

Powłoki podłogowe zwizualizowane

Nowe narzędzie do wizualizacji powłok podłogowych w różnych przestrzeniach – taką propozycję ma dla swoich klientów jeden z producentów. Z platformy można już bezpłatnie korzystać.

Fot. markusspiske / pixabay.com

High Performance Flooring Visualizer to nowe, bezpłatne narzędzie opracowane przez ekspertów Sherwin-Williams. Pozwala ono w prosty sposób testować różne opcje wykończeń podłogowych oraz dostosowywać je do potrzeb konkretnych projektów.

Na komputery i urządzenia mobilne

Narzędzie do wizualizacji jest w pełni responsywne, dzięki czemu użytkownicy mogą z niego bezproblemowo korzystać zarówno na komputerze, jak i urządzeniach mobilnych. Jak zapewnia Casey Ball, globalny dyrektor rynku farb podłogowych w Sherwin-Williams High Performance Flooring:

High Performance Flooring Visualizer reprezentuje nowe podejście do konceptualizacji rozwiązań podłogowych – ułatwia cały proces, pozwalając zaoszczędzić czas, pieniądze i zasoby. Dzięki narzędziu możemy w przyjemny sposób odnaleźć idealne wykończenie dla każdej przestrzeni.

Platforma oferuje 13 powszechnych scenerii komercyjnych i przemysłowych, takich jak szkoły, szpitale, lobby, zakłady produkcji farmaceutyków czy przejścia. Użytkownik ma również możliwość dostarczenia własnego zdjęcia konkretnej przestrzeni. Jeśli chodzi o farby podłogowe, wybierać może spośród wielu odcieni i tekstur, dostosowując je do własnych potrzeb.

Gdzie korzystać

Jak dodaje Ball, platforma do wizualizacji jest łatwa w użytkowaniu i zapewnia pełną kontrolę nad projektem. Nowe narzędzie Sherwin-Williams dostępne jest na stronie internetowej.

Źródło: coatingsworld.com