a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowePowłoki na zbiorniki na StocExpo

Powłoki na zbiorniki na StocExpo

Już 14 marca w Rotterdamie rozpoczynają się targi StocExpo – impreza poświęcona branży zbiorników i paliw przyszłości. Swoją obecność zapowiedział jeden z europejskich producentów farb i powłok.

Fot. ds_30 / pixabay.com

Dobór odpowiedniej powłoki na zbiornik, tak aby pozostał on jak najdłużej w jak najlepszym stanie, to skomplikowana sprawa. Wymaga wzięcia pod uwagę wielu czynników. Firma Jotun posiada jednak specjalistyczną wiedzę w tym temacie – powłoki na zbiorniki dla branży chemicznej i olejowo-gazowej produkuje już od ponad trzydziestu lat.

Producent jest również dostawcą FETSA – ang. Federation of European Tank Storage Associations, czyli organizacji skupiającej europejskie stowarzyszenia branży zbiornikowej oraz podmioty korzystające ze zbiorników. FETSA reprezentuje ponad 140 firm, operujących ok. 700 terminalami w całej Europie.

W trakcie tegorocznych targów StocExpo Jotun zaprezentuje TankFast – linię powłok na zbiorniki, która pozwala na ich powrót do eksploatacji szybciej niż kiedykolwiek, a równocześnie zapewnia bardzo dobrą odporność chemiczną w branży rafineryjnej, petrochemicznej i chemicznej.

Targi StocExpo 2023 odbywają się w dniach 14–16 marca w Rotterdam Ahoy. Z ofertą Jotun zapoznać się można przy stoisku F11.

Źródło: Jotun

Dowiedz się więcej o firmie