REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Powłoki Kriya Materials zalewają rynek

Kriya Materials, holenderski producent nanomateriałów, nanodyspersji i specjalistycznych powłok, postanowił skupić się na swoich funkcjonalnych powłokach optycznych. Dzięki zmianom wprowadzonym w firmie jest ona obecnie w stanie wyprodukować w ciągu roku ilość powłok wystarczającą do pokrycia 100 mln m².

Kriya Materials

Fot. hugama (sxc.hu)

Już kilka lat temu zarząd Kriya Materials podjął działania, które miały zwiększyć efektywność produkcji i pomóc dostosować się do wymagań rynku. W 2012 roku stało się jednak jasne, że aby utrzymać się w czołówce światowych producentów, trzeba wprowadzić dalsze zmiany.

Tak się też stało. Dzięki produkcji powłok optycznych wystarczającej do pokrycia rocznie 100 mln m² powierzchni firma Kriya Materials nie musi się póki co martwić o swoją pozycję na rynku. Jej powłoki zapewniają właściwości antystatyczne, niebrudzące, mogą absorbować promieniowanie podczerwone, są dostępne w wersji z wysokim lub niskim współczynnikiem odbicia… A do tego, niezależnie od funkcjonalności, są odporne na zarysowania i trwałe.

Na razie powłoki Kriya Materials wykorzystywane są przede wszystkim w elektronice, na przykład do pokrywania wyświetlaczy. Dzięki nim wyświetlacz jest bardziej odporny na uszkodzenia i łatwiej go utrzymać w czystości. Technolodzy firmy pracują jednak również nad powłokami na drewno, stal czy szkło. Więcej na temat produktów koncernu na jego stronie internetowej.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA