REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Tytuł Budowlana Firma Roku 2013 dla Tikkurila Polska

Tikkurila Polska otrzymała tytuł Budowlanej Firmy Roku 2013 – odznaczenie przyznawane przez czasopismo „Builder” przedsiębiorstwom, które szczególnie przysłużyły się rozwojowi branży budowlanej.

Tikkurila Polska Budowlana Firma Roku

Fot. Tikkurila

O przyznaniu tytułu Budowlana Firma Roku decydowało jury na czele z prof. zw. dr hab. inż. Kazimierzem Szulborskim z Politechniki Warszawskiej, który jest również Przewodniczącym Rady Programowej miesięcznika „Builder”. Przy wyborze kierowano się przede wszystkim tym, jaką firma zajmuje pozycję na rynku, czy wyróżnia się osiągnięciami na tle konkurentów, czy chętnie wprowadza innowacje oraz czy dba o potrzeby klientów i dostosowuje do nich swoją ofertę.

Nagrodę wręczono 12 lutego 2014 podczas uroczystej XI Gali Builder Awards w Hotelu Polonia Palace w Warszawie. Odebrała ją Magdalena Olszewska, Kierownik ds. Komunikacji Korporacyjnej i PR firmy Tikkurila. Dziękując za przyznane wyróżnienie podkreśliła ona zasługi pracowników – od technologów poszukujących innowacyjnych rozwiązań poprzez osoby obsługujące linię produkcyjną po specjalistów od sprzedaży – którzy każdego dnia dają z siebie wszystko, aby przyczynić się do sukcesu firmy.

Źródło: centrumpr.pl

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA