a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiPolski producent na European Coatings Show 2023

Polski producent na European Coatings Show 2023

W dniach od 28 do 30 marca przedstawiciele przemysłu farbiarskiego i chemicznego spotkali się w Norymberdze na jednej z największych branżowych imprez – European Coatings Show. Na targach nie zabrakło polskiej reprezentacji.

Fot. arch. European Coatings Show

Swoje stoisko na European Coatings Show miała również Grupa PCC. W wydarzeniu udział wzięło 19 pracowników firmy, reprezentujących spółki PCC Rokita i PCC Exol. Uczestnictwo w targach w Norymberdze było okazją do spotkania zarówno z aktualnymi, jaki i potencjalnymi klientami, a także z dostawcami surowców oraz przedstawicielami instytucji i organizacji branżowych. Jak pisze Grupa PCC na swojej stronie:

Serdecznie dziękujemy naszym partnerom, klientom, dostawcom oraz wszystkim gościom, za owocne rozmowy i wspaniałą atmosferę podczas spotkań na naszym stoisku. Spotkania te są dla nas ogromną wartością. Zdobytą wiedzę i nowe doświadczenie będziemy wdrażać z korzyścią dla dynamicznego wzrostu i rozwoju naszej firmy oraz całej branży.

Obecność polskich firm na wydarzeniach tej rangi ma duże znaczenie, zwiększa bowiem ich rozpoznawalność na europejskim i światowym rynku. Pozwala również samym firmom zapoznać się z najważniejszymi trendami w branży i potrzebami konsumentów.

Źródło: PCC

Dowiedz się więcej o firmie