a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneinne dekoracyjneBiznes farb w spreju w USA zmienia właściciela

Biznes farb w spreju w USA zmienia właściciela

Na amerykańskim rynku doszło do przejęcia w sektorze farb w spreju. Należący do dużego koncernu biznes wraz z zatrudniającą około 100 osób fabrykę przejdzie w ręce nowego właściciela.

Fot. StockSnap / pixabay.com

Firma Diamond Vogel ogłosiła przejęcie N92 Menomonee Falls – oddziału Sherwin-Williams. Mieszczący się w Menomonee Falls w stanie Wisconsin w USA zakład zatrudnia około 100 pracowników i wytwarza głównie farby zaprawkowe i aeorozole.

Rozwój w sektorze farb w spreju

Przejęcie umożliwi Diamond Vogel przyspieszyć swój rozwój w sektorze farb w spreju, także dzięki ekspertyzie zatrudnionego w fabryce zespołu. Jak mówi Jeff Powell, prezes i dyrektor generalny Diamond Vogel:

Bardzo cieszymy się, mogąc powitać zespół Menomonee Falls w rodzinie Diamond Vogel. Zakład ten zapewnia nam dostęp do realizowanych pod klucz rozwiązań gotowych do tego, by dostarczać wysokiej jakości produkty w spreju. Cieszy nas również bogactwo wiedzy w zakresie produkcji oraz długa historia obsługi klienta na najwyższym poziomie, którą N92 Menomonee Falls wnosi do naszej firmy.

Jak zapewnia Diamond Vogel, klienci mogą liczyć na bezproblemowe przejęcie oraz niezmienną wysoką jakość produktów i usług. Skład zespołu w fabryce również się nie zmieni.

Koszt transakcji nie został ujawniony

Warunki finansowe transakcji nie zostały ujawnione. Sherwin-Williams podjął decyzję o sprzedaży w oparciu o doradztwo Grace Matthews.

Źródło: Diamond Vogel