a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnePolska chemia budowlana – raport już dostępny

Polska chemia budowlana – raport już dostępny

Raport PMR dotyczący rynku chemii budowlanej w Polsce jest już dostępny – można go zamówić na stronie firmy. Oprócz szczegółowej analizy obecnej sytuacji na rynku zawiera on również prognozy na najbliższe pięć lat.

chemia budowlana

Fot. arch. PMR

O raporcie, zatytułowanym Rynek chemii budowlanej w Polsce 2016. Analiza rynku i prognozy rozwoju na lata 2016-2021, pisaliśmy dwa tygodnie temu. Obecnie raport jest już dostępny. Poruszone w nim zagadnienia to m.in. główni producenci i czołowe marki chemii budowlanej wykorzystywanej przez polskich wykonawców, czynniki jakimi kierują się klienci przy wyborze produktów, główne kanały dystrybucji, wartość i wielkość polskiego rynku chemii budowlanej oraz jego struktura, a także nowatorskie rozwiązania stosowane w ostatnim czasie w Polsce.

Raport stanowi użyteczne narzędzie do wytwórców chemii budowlanej, którzy mogą wykorzystać zamieszczone w nim informacje do opracowania strategii rozwoju firmy. Prognozy analityków PMR pozwolą zaś dostosować się do prawdopodobnego kierunku rozwoju polskiego rynku. Raport dostępny jest w wersji polskiej i angielskiej, można go zamówić na stronie PMR. Cena wynosi 1900 € + VAT w licencji dla jednego użytkownika.

Źródło: PMR