REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Polifarb Łódź – nowa strona internetowa

Polski producent farb Polifarb Łódź ma nową stronę internetową. Klienci znajdą na niej wszystkie potrzebne informacje o produktach firmy, zaprezentowane w przejrzysty i atrakcyjny sposób.

Polifarb Łódź strona internetowaNowa witryna internetowa zawiera pełen opis oferty Polifarb Łódź, wraz z kartami technicznymi farb, atestami i wzornikami. Produkty podzielone są według zastosowań, rodzajów oraz podłoża (farby do drewna, tynku, metali itd.), tak aby klient mógł łatwo znaleźć to, czego szuka. Prócz tego na stronie dostępne są informacje o punktach dystrybucji oraz dział aktualności, gdzie prezentowane są nowinki związane z firmą.

Aby ułatwić decyzję co do koloru elewacji i dachu, specjaliści Polifarb Łódź przygotowali specjalną wizualizację, która pozwala wypróbować różne zestawienia kolorystyczne.

Z myślą o niepolskojęzycznych klientach firmy stworzono również wersję strony w języku angielskim i rosyjskim. Zapraszamy do wizyty w nowym serwisie pod adresem www.polifarb.lodz.pl.

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Komentarze (4)

 1. Polifarb-Lodz kojarze bardziej jako producenta niz dostawce (choc skoro producent,to I dostawca :), a strone chetnie przejrze :)

  Majka
  8 lipca 2013 at 15:51
  Odpowiedz

  • Ma Pani rację:)

   Anna Maslanka
   8 lipca 2013 at 22:31
   Odpowiedz

 2. Jestem pozytywnie zaskoczony nową stroną Polifarbu Łódź. Jest nowoczesna i profesjonalna. Widzę, że opracowana nie w dwu wersjach językowych (polska i ang.) a w trzech – jeszcze rosyjska.

  Grzesiek
  10 lipca 2013 at 22:45
  Odpowiedz

 3. Pomalowałem farbą Radiator lack kaloryfery aluminiowe ,po nagrzaniu się intensywnie śmierdzą farbą.

  Leszek
  10 wrzesień 2013 at 21:16
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA