REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Tikkurila doceniona na polskim rynku

W ostatnim czasie marka Tikkurila miała dwa ważne powody do radości. Jeden z nich to tytuł Brązowej Budowlanej Marki Roku, drugi – wyróżnienie w ósmej edycji badania Premium Brand.

Tikkurila

Fot. arch. Tikkurila

O wysokiej jakości farb dekoracyjnych Tikkurila najlepiej świadczy wyróżnienie w rankingu Budowlana Marka Roku. Od ośmiu lat firma ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku przygotowuje zestawienie docenionych przez fachowców marek produktów budowlanych. W tym roku firma po raz kolejny znalazła w nim swe zaszczytne miejsce.

Dowodem zaś na uznanie klientów jest tytuł Marki Wysokiej Reputacji w organizowanym przez MMT Management badaniu Premium Brand. Wymagania ze strony użytkowników farb są obecnie niezwykle wysokie, toteż znalezienie się w tym gronie jest dla Tikkurili bardzo dużym wyróżnieniem.

Są więc powody do zadowolenia. Powyższe tytuły świadczą o tym, że Tikkurila jest nie tylko marką o dużym zaufaniu klientów, ale i że zaufanie to jest w pełni zasłużone.

Źródło: Tikkurila

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA