REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Pokój, o jakim marzy twoje dziecko

Dzień Dziecka to dobry moment, by pomyśleć o marzeniach i potrzebach swoich milusińskich. A może by tak wyczarować im pokój jak z bajki? Tikkurila ma kilka propozycji!

Dobór kolorów i dekoracje w przypadku tych aranżacji to nie przypadek. To również nie wymysły projektantów, ale efekt konsultacji z samymi najmłodszymi – by ustalić, co najbardziej im się podoba, Tikkurila poprosiła dzieci w wieku 5-12 lat, m.in. z Polski i Finlandii, aby wybrały swoje ulubione kolory i wystroje. Posłużono się przy tym nowoczesnymi technikami projekcyjnymi.

Ostatecznie powstało osiem niezwykłych aranżacji, które najbardziej trafiają w gusta najmłodszych. Twoja pociecha z pewnością znajdzie wśród nich coś dla siebie!

Zabawa w cyrku
Radosny wystrój, który wręcz zaprasza do zabawy. By go stworzyć, wykorzystano farby w odcieniach Paper, Marmalade i Denim. Do wykonania tablicy posłużyła natomiast farba magnetyczna Tikkurila Magnetic i farba tablicowa Tikkurila Liitu.

Tikkurila pokój dziecięcy

Zabawa w cyrku

Magiczny zamek
Na ścianach – rycerskie tarcze, korona wykonana złotą farbą i ściana pokryta farbą tablicową, którą dziecko może ozdobić po swojemu. Wystrój w stylu średniowiecznych zamków wyczarowano przy pomocy farb w odcieniach Cumulus, Sorbet, Candyfloss i Daydream.

Tikkurila pokój dziecięcy

Magiczny zamek

Wesoła farma
Dla małych farmerów i farmerek – czyste i świeże wzory oraz uspokajająca zieleń. Wszystko to tworzy poczucie bezpieczeństwa. Wykorzystane kolory: Capri, Yellow Transparent, Tinkerbell, Basilica.

Tikkurila pokój dziecięcy

Wesoła farma

Księżycowa kraina
Dla tych zapatrzonych w gwiazdy, przyszłych astronautów. Rakieta zabierze ich prosto w kosmiczne przestworza. Kosmos zagościł w tym dziecięcym pokoju dzięki kolorom Ink, Marmalade oraz Denim.

Tikkurila pokój dziecięcy

Księżycowa kraina

Przygoda w dżungli
Aranżacja, która zachwyci poszukiwaczy przygód. Króluje tu tropikalna zieleń, egzotyczne ptaki i ryczące lwy. A wszystko to dzięki odcieniom Menthol, Meadow, Lime i Basilica.

Tikkurila pokój dziecięcy

Przygoda w dżungli

Modna gwiazda
Małym celebrytkom z pewnością spodoba się ogromna gwiazda na ścianie namalowana farbą Tikkurila Liitu. Można po niej pisać i rysować! Kolory, które wykorzystano przy tworzeniu tego wystroju, to Hyacinth, Tiffany oraz Paper.

Tikkurila pokój dziecięcy

Modna gwiazda

Tajemnicza metropolia
Miasto na ścianie w nocy tworzy ciemne, intrygujące tło, w nocy natomiast, gdy światła gasną, ożywa dzięki laserunkowi fluorescencyjnemu Tikkurila Taika Glow. Użyte odcienie: Haven, Agate, Equator, Indian Ink.

Tikkurila pokój dziecięcy

Tajemnicza metropolia

Tęcza marzeń
W tym wystroju uwagę przykuwa pastelowa tęcza wykonana przy pomocy farby tablicowej Tikkurila Liitu, po której można rysować, realizując swoje artystyczne aspiracje. Idealna propozycja dla dziewczynek, zrealizowana przy pomocy odcieni Candyfloss, Sorbet, Persimmon, Marshmallow, Aquarelle oraz Paper.

Tikkurila pokój dziecięcy

Tęcza marzeń

Źródło: Tikkurila

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA