REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Pigmenty w majowym „European Coatings Journal”

Majowy numer „European Coatings Journal” jest już dostępny. Tematem przewodnim są pigmenty – redakcja prezentuje zarówno raport rynkowy, jak i przegląd produktów oraz wywiady z ekspertami.

„European Coatings Journal” pigmenty

Fot. arch. European Coatings

Jednym z materiałów w najnowszym numerze „European Coatings Journal”, na który na pewno warto zwrócić uwagę, jest coroczny ranking 25 największych producentów farb z siedzibą w Europie. Tematem przewodnim numeru jest jednak rynek pigmentów.

Trendy, pandemia i nowe produkty

Mowa m.in. o najważniejszych trendach w branży pigmentów. Jak podkreślają Thomas Sowade z firmy Heubach i Christopher Jahn z Dörken Coatings, również na tym rynku coraz bardziej liczy się zrównoważony rozwój i ekologia.

Redaktorzy „ECJ” przyglądają się także aktualnej sytuacji na rynku w odniesieniu do pandemii COVID-19. Choć rynek pigmentów należy do tych mocno dotkniętych przez pandemię, obecnie powoli podnosi się z kryzysu.

Ponadto w numerze dr Paul Brown i dr Jana Heller z BASF Colors & Effects prezentują czerń perylenową, która pozwala uzyskać głęboki czarny odcień powłok kontrolujących odbicie promieniowania z zakresu bliskiej podczerwieni.

Gdzie przeczytać?

Nowy numer „European Coatings Journal” jest dostępny m.in. w aplikacji European Coatings 360. Zapraszamy do lektury.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA