REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Peugeot Citroën nagradza BASF

PSA Peugeot Citroën wręczył nagrody swoim najlepszym dostawcom. Wśród wyróżnionych znalazł się oddział BASF Coatings ze swoją katodową e-powłoką CathoGuard 800.

Peugeot Citroën nagradza BASF

Fot. arch. BASF

Powłoka elektroforetyczna Catho-Guard 800 jest nanoszona bezpośrednio na karoserię samochodową i chroni ją przed korozją. Wyróżnia ją wysoka skuteczność, efektywność, niska zawartość rozpuszczalników oraz skład wolny od cyny.

PSA Peugeot Citroën korzysta z tej technologii przy produkcji 500 000 samochodów w ciągu roku. Dzięki niej jest w stanie zaoszczędzić aż do 10% wykorzystanego materiału i energii. Poza tym jednorodna, wysokiej jakości powłoka nie wymaga poprawek, co oznacza szybszy i sprawniejszy proces produkcji.

Wręczając nagrodę francuski wytwórca samochodów docenił jednak nie tylko jakość dostarczonych przez BASF, ale i zaangażowanie koncernu. Obie firmy łączy harmonijna współpraca, której znaczenie Peugeot podkreślił już wcześniej – wręczając BASF nagrodę dla najlepszego dostawcy również w roku 2012.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA