REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dekoral pokoloruje Pałac Kultury

Już w ten weekend Pałac Kultury i Nauki w Warszawie czeka kolorowa przemiana. W ramach promowania aplikacji Wizualizer 2.0 Dekoral zaprasza wszystkich...

Dekoral

Fot. Dekoral

…do skorzystania z instalacji OOH, która 30 sierpnia stanie pod Pałacem Kultury. Będzie się ona składać z częściowo zakolorowanych szyb. Spoglądając przez nie pod odpowiednim kątem będzie można zobaczyć budynek w żywych odcieniach z palety Dekoral Fashion.

Ta nietypowa, przygotowana przez agencję Biuro Podróży Reklamy kampania ma promować aplikację Wizualizer 2.0, która po wgraniu zdjęcia wizualizuje wnętrza lub budynki (jak choćby Pałac Kultury) w różnych wariantach kolorystycznych. Dzięki temu wybór odcieni farby staje się dużo prostszy.

Z instalacji skorzystać można przez cały weekend 30-31 sierpnia. Zapraszamy!

Źródło: Dekoral

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA