REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Pantone Studio – kolory zamiast pokemonów

Po co tracić czas na pokemony, skoro można łapać… kolory? Firma Pantone zaprezentowała właśnie nową aplikację Pantone Studio, która pozwala „złowić” praktycznie każdy odcień z naszego otoczenia.

Pantone Studio

Fot. arch. Pantone

Ron Potesky, starszy wiceprezes Pantone, tłumaczy, dlaczego właściwie aplikacja powstała:

Przy okazji naszych badań rynku zauważyliśmy, że projektanci często używają aplikacji mobilnych i chcą, aby ich telefon był dodatkową platformą do projektowania, a także do gromadzenia inspiracji. Jeśli więc nie pójdziemy w stronę mobilności, za 10 lat nas nie będzie. Musimy iść z duchem czasu i dbać o potrzeby projektantów.

To nie pierwsza aplikacja Pantone, śmiało jednak powiedzieć można, że najlepsza. Zawiera ona przewodniki kolorystyczne z tysiącami odcieni, a także cały szereg przydatnych opcji, jak sekcja artykułów Instytutu Koloru Pantone. Oraz być może najważniejsze – możliwość rozpoznania każdego koloru, który ukaże się twoim oczom.

Niezdecydowanym nowa aplikacja Pantone podaje pomocną dłoń. Nie tylko proponuje odcienie, ale i zestawia je w miłe oku kompozycje. Dzięki niej wreszcie możesz więc wreszcie wybrać kolor zasłon w swoim salonie!

Część z opcji, które oferuje Pantone Studio, jest płatna. Firma i pierwsi zachwyceni użytkownicy zapewniają jednak, że warto. Aplikację pobrać można w sklepie iTunes.

Źródło: Pantone, hellogiggles.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA