REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Pocztówka z PaintExpo 2016

Tegoroczna edycja targów PaintExpo przyciągnęła do Karlsruhe ponad 10 tysięcy gości! Swoje produkty i technologie zaprezentowali wystawcy z 27 krajów. Zobacz wideorelację z tegorocznej odsłony jednej z najważniejszych imprez branżowych na świecie.

Tych, którzy w tym roku nie dotarli do Karlsruhe, ale również tych, którzy chętnie by tam wrócili, już teraz zapraszamy na kolejną edycję targów PaintExpo w roku 2018. W przyszłym roku w Stambule odbędzie się zaś euroazjatycka odsłona wydarzenia, PaintExpo Eurasia.

Źródło: paintexpo.de

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA