a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowePowłoki na naczepy ciężarówek – broszura PPG

Powłoki na naczepy ciężarówek – broszura PPG

Koncern PPG opublikował nową, czterostronicową broszurę dotyczącą powłok na naczepy ciężarówek oraz platformy do przewożenia pojazdów. Zostały w niej zaprezentowane marki farb ciekłych, takie jak Spectracron i Aquacron, a także elektropowłoki Powercron, farby proszkowe Envirocron oraz cały szereg technologii antykorozyjnych.

powłoki na naczepy ciężarówek PPG

Fot. arch. PPG

Jak zapewnia Thomas McAfee, manager ds. klientów, z rozwiązań PPG korzysta wiele firm logistycznych – zarówno tych operujących lokalnie, jak i tych posiadających duże, podróżujące po całym świecie floty ciężarówek, platform i cystern. Klienci wiedzą, że powłoki PPG zapewniają niezawodną ochronę przed korozją oraz różnymi warunkami atmosferycznymi.

Broszura w atrakcyjny sposób prezentuje ofertę PPG – produkty na bazie różnych żywic, doskonale zabezpieczające podwozia, platformy i zbiorniki, a do tego łatwe w aplikacji i przyjazne środowisku. Na wypadek pytań w publikacji znajduje się również kontakt do lokalnych przedstawicieli PPG w Europie, Amerykach oraz rejonie Azji i Pacyfiku. Publikację pobrać można ze strony PPG.

Źródło: PPG