REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Powłoki na naczepy ciężarówek – broszura PPG

Koncern PPG opublikował nową, czterostronicową broszurę dotyczącą powłok na naczepy ciężarówek oraz platformy do przewożenia pojazdów. Zostały w niej zaprezentowane marki farb ciekłych, takie jak Spectracron i Aquacron, a także elektropowłoki Powercron, farby proszkowe Envirocron oraz cały szereg technologii antykorozyjnych.

powłoki na naczepy ciężarówek PPG

Fot. arch. PPG

Jak zapewnia Thomas McAfee, manager ds. klientów, z rozwiązań PPG korzysta wiele firm logistycznych – zarówno tych operujących lokalnie, jak i tych posiadających duże, podróżujące po całym świecie floty ciężarówek, platform i cystern. Klienci wiedzą, że powłoki PPG zapewniają niezawodną ochronę przed korozją oraz różnymi warunkami atmosferycznymi.

Broszura w atrakcyjny sposób prezentuje ofertę PPG – produkty na bazie różnych żywic, doskonale zabezpieczające podwozia, platformy i zbiorniki, a do tego łatwe w aplikacji i przyjazne środowisku. Na wypadek pytań w publikacji znajduje się również kontakt do lokalnych przedstawicieli PPG w Europie, Amerykach oraz rejonie Azji i Pacyfiku. Publikację pobrać można ze strony PPG.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA