REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

PaintExpo 2016 – będzie rekord?

Do targów PaintExpo 2016 pozostało jeszcze 18 miesięcy, ale mimo to impreza już teraz cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Zarezerwowano już 50% powierzchni stoisk.

PaintExpo 2016

Czy do Karlsruhe na kolejną edycję targów PaintExpo przybędzie rekordowa liczba gości? Fot. PaintExpo

Swoje przybycie na kolejną edycję targów PaintExpo zapowiedziało już 175 firm z 12 różnych krajów. Zarezerwowane przez nich stoiska zajmują 6300 m², a więc około 50% całej powierzchni wystawy. Również następna edycja, z powodu zmiany harmonogramu zaplanowana na rok 2017 (w przyszłości targi będą odbywały się nadal co dwa lata, ale tym razem w latach nieparzystych), cieszy się już teraz sporym zainteresowaniem – ok. 80% wystawców wybierających się na PaintExpo 2016 zamierza także przybyć na targi w kolejnym roku.

Na wystawie PaintExpo spotkać można specjalistów z wszystkich niemal branży związanych z farbami przemysłowymi. Dzięki temu stały się one rozpoznawaną na świecie platformą wymiany informacji i doświadczeń, a z roku na rok liczba gości rośnie. W 2014 było ich już 9167, czyli o 14,2% więcej niż rok wcześniej. Ponad ¼ ekspertów obecnych na targach przyjechała spoza Niemiec, łącznie z 70 krajów.

W programie PaintExpo znajdują się takie zagadnienia jak farby ciekłe i proszkowe, automatyzacja procesu malowania, czyszczenie i wstępna obróbka podłoża, schnięcie i sieciowanie, systemy dostarczania skompresowanego powietrza i oczyszczanie powietrza zużytego, recykling, akcesoria malarskie, technologie pomiaru, sprzęt i techniki testowania powłok, usługi i fachowa literatura.

Źródło: PaintExpo

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA