a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowePaintExpo 2016 – będzie rekord?

PaintExpo 2016 – będzie rekord?

Do targów PaintExpo 2016 pozostało jeszcze 18 miesięcy, ale mimo to impreza już teraz cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Zarezerwowano już 50% powierzchni stoisk.

PaintExpo 2016

Czy do Karlsruhe na kolejną edycję targów PaintExpo przybędzie rekordowa liczba gości? Fot. PaintExpo

Swoje przybycie na kolejną edycję targów PaintExpo zapowiedziało już 175 firm z 12 różnych krajów. Zarezerwowane przez nich stoiska zajmują 6300 m², a więc około 50% całej powierzchni wystawy. Również następna edycja, z powodu zmiany harmonogramu zaplanowana na rok 2017 (w przyszłości targi będą odbywały się nadal co dwa lata, ale tym razem w latach nieparzystych), cieszy się już teraz sporym zainteresowaniem – ok. 80% wystawców wybierających się na PaintExpo 2016 zamierza także przybyć na targi w kolejnym roku.

Na wystawie PaintExpo spotkać można specjalistów z wszystkich niemal branży związanych z farbami przemysłowymi. Dzięki temu stały się one rozpoznawaną na świecie platformą wymiany informacji i doświadczeń, a z roku na rok liczba gości rośnie. W 2014 było ich już 9167, czyli o 14,2% więcej niż rok wcześniej. Ponad ¼ ekspertów obecnych na targach przyjechała spoza Niemiec, łącznie z 70 krajów.

W programie PaintExpo znajdują się takie zagadnienia jak farby ciekłe i proszkowe, automatyzacja procesu malowania, czyszczenie i wstępna obróbka podłoża, schnięcie i sieciowanie, systemy dostarczania skompresowanego powietrza i oczyszczanie powietrza zużytego, recykling, akcesoria malarskie, technologie pomiaru, sprzęt i techniki testowania powłok, usługi i fachowa literatura.

Źródło: PaintExpo