a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnePaint the Future w kolejnym kraju – Indiach

Paint the Future w kolejnym kraju – Indiach

AkzoNobel rusza ze swoim konkursem Paint the Future w kolejnym kraju. Tym razem do udziału zaprasza start-upy z Indii.

AkzoNobel Paint the Future Indie

Fot. arch. AkzoNobel

Paint the Future to inicjatywa, w ramach której wyłaniane są najlepsze pomysły młodych technologów, związane z branżą farb i powłok. Autorzy najciekawszych i najbardziej obiecujących projektów zapraszani są do ich realizowania we współpracy z AkzoNobel.

Trzeci największy ekosystem na świecie

Organizowany od roku 2019, konkurs Paint the Future szybko stał się największą platformą współpracy w ramach innowacji w branży farb i powłok. Początkowo był inicjatywą globalną, szybko powstały jednak jego regionalne edycje w Brazylii i Chinach. Jak mówi Thierry Vanlancker, dyrektor generalny AkzoNobel:

Cieszymy się, że możemy dzielić się ze start-upami pionierskim duchem i wieloma latami doświadczenia w branży powłok oraz przyspieszać wdrażanie ich innowacyjnych rozwiązań. Ekosystem start-upów w Indiach jest trzecim największym na świecie – to prawdziwa elektrownia. Cieszymy się więc na aktywną współpracę w zakresie przełomowych rozwiązań cyfrowych oraz na odkrywanie, jak możemy wspólnie „pomalować naszą przyszłość” (ang. paint the future).

Rajiv Rajgopal, dyrektor zarządzający Akzo Nobel India, dodaje, że środowisko start-upowe w Indiach szybko staje się globalnym centrum nowych technologii. Dzięki Paint the Future rozwijane mogą być rozwiązania cyfrowe, które wydobędą całą magię farb Dulux oraz zmienią sposób, w jaki klienci korzystają z produktów i usług AkzoNobel.

Wyniki konkursu pod koniec roku

Przyjmowanie zgłoszeń do Paint the Future India rusza 1 marca 2022. Wyniki konkursu ogłoszone mają zostać pod koniec roku, zaś wyłonione w ten sposób start-upy zostaną zaproszone do współpracy z AkzoNobel przy rozwijaniu swoich projektów.

Źródło: AkzoNobel