REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Program Paint the Future AkzoNobel rusza w Chinach

Program AkzoNobel Paint the Future rusza także w Chinach. Koncern zaprasza chińskie start-upy do zgłaszania swoich pomysłów na innowacyjne technologie z dziedziny farb i powłok.

AkzoNobel Paint the Future Chiny 2021

Fot. arch. AkzoNobel

Paint the Future to organizowany od roku 2018 konkurs, w ramach którego AkzoNobel zaprasza do współpracy start-upy związane z branżą farb i daje im narzędzia i możliwości do zrealizowania swoich pomysłów. Obecnie koncern wchodzi ze swoim projektem także do Chin.

Na celowniku: technologie cyfrowe, zero waste i łańcuchy dostaw

Najlepsi uczestnicy konkursu będą mieli możliwość pracować wraz z AkzoNobel nad rozwinięciem swoich pomysłów. Jak komentuje Mark Kwok, prezes oddziału Chiny/Azja Północna AkzoNobel oraz dyrektor ds. biznesu w oddziale farb dekoracyjnych Chiny/Azja Północna:

Nie możemy się doczekać, by zobaczyć wspaniałe pomysły i rozwiązania, jakie przyniesie branży farb ten nowy ekosystem współpracy na rzecz innowacji. Cieszymy się, że wraz ze start-upami stworzymy nową jakość, oferując klientom przyjaźniejsze środowisku, nowatorskie produkty i usługi.

Firma podała trzy obszary, na których przede wszystkim będzie się skupiać przy wyborze najlepszych projektów. Są to: rozwiązania cyfrowe dla klientów, technologie zero waste oraz inteligentne łańcuchy dostaw.

Zgłoszenia do 15 maja

Przedstawiciele chińskich start-upów mogą przesyłać swoje zgłoszenia do 15 maja 2021. Wyłonieni finaliści zostaną zaproszeni przez firmę na spotkanie w sierpniu, wkrótce potem rozpocznie się proces wspólnego rozwijania ich pomysłów.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA