a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneProgram Paint the Future AkzoNobel rusza w Chinach

Program Paint the Future AkzoNobel rusza w Chinach

Program AkzoNobel Paint the Future rusza także w Chinach. Koncern zaprasza chińskie start-upy do zgłaszania swoich pomysłów na innowacyjne technologie z dziedziny farb i powłok.

AkzoNobel Paint the Future Chiny 2021

Fot. arch. AkzoNobel

Paint the Future to organizowany od roku 2018 konkurs, w ramach którego AkzoNobel zaprasza do współpracy start-upy związane z branżą farb i daje im narzędzia i możliwości do zrealizowania swoich pomysłów. Obecnie koncern wchodzi ze swoim projektem także do Chin.

Na celowniku: technologie cyfrowe, zero waste i łańcuchy dostaw

Najlepsi uczestnicy konkursu będą mieli możliwość pracować wraz z AkzoNobel nad rozwinięciem swoich pomysłów. Jak komentuje Mark Kwok, prezes oddziału Chiny/Azja Północna AkzoNobel oraz dyrektor ds. biznesu w oddziale farb dekoracyjnych Chiny/Azja Północna:

Nie możemy się doczekać, by zobaczyć wspaniałe pomysły i rozwiązania, jakie przyniesie branży farb ten nowy ekosystem współpracy na rzecz innowacji. Cieszymy się, że wraz ze start-upami stworzymy nową jakość, oferując klientom przyjaźniejsze środowisku, nowatorskie produkty i usługi.

Firma podała trzy obszary, na których przede wszystkim będzie się skupiać przy wyborze najlepszych projektów. Są to: rozwiązania cyfrowe dla klientów, technologie zero waste oraz inteligentne łańcuchy dostaw.

Zgłoszenia do 15 maja

Przedstawiciele chińskich start-upów mogą przesyłać swoje zgłoszenia do 15 maja 2021. Wyłonieni finaliści zostaną zaproszeni przez firmę na spotkanie w sierpniu, wkrótce potem rozpocznie się proces wspólnego rozwijania ich pomysłów.

Źródło: AkzoNobel