REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Paint the Future – AkzoNobel zaprasza do współpracy!

Co, gdyby farba mogła oczyszczać powietrze? Znosić ekstremalne temperatury? Zmniejszać opór i zużycie paliwa? Radzić sobie nawet na Marsie? Produkty AkzoNobel potrafią już to wszystko. Teraz koncern chce pójść jeszcze o krok dalej.

AkzoNobel Paint the Future

Fot. arch. AkzoNobel

Dlatego też rozpoczyna poszukiwania najnowszych, inteligentnych, najbardziej efektownych i efektywnych rozwiązań technologicznych, jakie są obecnie dostępne. W tym celu zamierza połączyć swój know-how z dokonaniami start-upów i scale-upów z całego świata. Właśnie na tym skupia się inicjatywa Paint the Future.

Jak mówi Klaas Kruithof, dyrektor ds. technologii AkzoNobel, jako producent farb stawiający na innowacje AkzoNobel posiada bogatą wiedzę, know-how i zasoby, którymi chce się podzielić. Ma również jasną wizję tego, czego potrzebują i oczekują klienci, dlatego poszukuje partnerów, którzy pomogą mu przenieść innowacje na nowy poziom. „Przyszłość to czyste płótno – to dobra okazja, by pomóc nam pokryć je farbą” – zachęca Kruithof.

Program rozwijany jest we współpracy z KPMG i skupia się na pięciu podstawowych obszarach badawczych: przewidywalne właściwości farby, inteligentne technologie aplikacji, rozwiązania cyrkularne, dodatkowe funkcjonalności oraz wykorzystanie nauk przyrodniczych. Najciekawsze zgłoszone projekty zostaną rozwinięte wraz z AkzoNobel.

Zgłoszenia przyjmowane będą za pośrednictwem specjalnej witryny internetowej od 8 stycznia 2019. Producent już teraz zachęca do wizyty na stronie, gdzie znaleźć można szczegółowe informacje o pięciu obszarach badawczych, na których skupia się program.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA