REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Arkema w rankingu Sustainability Yearbook 2021

Firma Arkema po raz pierwszy znalazła się w rankingu Sustainability Yearbook. I nie tylko – otrzymała również brązowy medal jako jeden z sześciu liderów w swoim sektorze.

Arkema Sustainability Yearbook 2021

Fot. arch. Arkema

Ranking przygotowywany przez S&P Global wyróżnia firmy, które działają najprężniej w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu. Jak komentuje Thierry Le Hénaff, prezes i dyrektor generalny Arkemy:

To najnowsze wyróżnienie potwierdza, że Arkema jest zaangażowana w społeczną odpowiedzialność biznesu oraz wprowadzanie idei zrównoważonego rozwoju w swojej Grupie na drodze do bardziej zrównoważonego świata. Jesteśmy dumni z nagrody stanowiącej dowód, że Arkema jest liderem w dziedzinie CSR w branży chemicznej.

Manjit Jus, szef działu ESG Research w S&P Global, pogratulował Arkemie sukcesu. Dodał również, że do rankingu zgłaszanych jest ponad 7000 firm, dlatego wzmianka i brązowy medal to ważne wyróżnienie, z całą pewnością potwierdzające korporacyjne zaangażowanie w idee zrównoważonego rozwoju.

Źródło: Arkema

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA