a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneNowy ośrodek w Wietnamie

Nowy ośrodek w Wietnamie

W Wietnamie powstał właśnie nowy ośrodek handlowo-techniczny Teknos. Pozwoli on szybciej i lepiej obsługiwać miejscowych klientów.

Fot. arch. Teknos

Teknos ogłosił otwarcie nowego ośrodka w prowincji Dong Nai w Wietnamie. Inwestycja pozwoli być bliżej klientów na tym ważnym obecnie dla fińskiego producenta rynku.

Spotkanie z klientami i ściślejsza współpraca

Centrum, oficjalnie otwarte 13 września, zapewniać będzie wietnamskim klientom pomoc handlową i techniczną, a także wsparcie w zakresie magazynowania i logistyki. Jak mówi Paula Salastie, dyrektor generalna i właścicielka Grupy Teknos:

Decyzja, by stworzyć nowe centrum obsługi w regionie Azji i Pacyfiku, jest spójna z naszymi planami rozwoju. Wietnam stał się dla nas dobrym wyborem z punktu widzenia logistyki, ponieważ w ostatnich latach silnie rozwinął się wietnamski eksport. Chcemy spotykać się z klientami w miejscu, gdzie działają, by móc zacieśniać współpracę oraz służyć im wsparciem w krótszym czasie, oferując nasze rozwiązania i usługi.

Otwarcie nowego ośrodka oznacza również, że klienci w Wietnamie będą mieli dostęp do szerokiej gamy produktów Teknos. Wyroby wodorozcieńczalne i UV importowane będą z Malezji, gdzie mieści się najbliższy zakład produkcyjny w regionie. Możliwy jednak będzie również zakup innych produktów, wytwarzanych w Finlandii, Niemczech, Danii oraz Chinach.

O obiekcie

Ośrodek mieści się na terenie Nhon Trach 3 Industrial Park. Całkowita powierzchnia obiektu, wykończonego z wykorzystaniem firmowych kolorów Teknos – niebieskiego i zielonego – to 650 m2. Wewnątrz mieszczą się pomieszczenia biurowe, sala konferencyjna, laboratorium techniczne aplikacji farb oraz magazyn.

Źródło: Teknos