REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy ośrodek laboratoryjny Biesterfeld w Hamburgu

Firma Biesterfeld otworzyła nowy ośrodek rozwojowo-badawczy. Do istniejących już laboratoriów w Norwegii, Turcji i Polsce dołączyło Biesterfeld Lab and Innovation Centre w Hamburgu.

Biesterfeld laboratorium Hamburg

Fot. arch. Biesterfeld

Obiekt o powierzchni 800 m² zostanie wykorzystane w celach laboratoryjnych związanych z aplikacją. Rozwijane tu będą innowacyjne formuły, przeprowadzane będą testy produktów oraz realizowane będą projekty na potrzeby konkretnych klientów.

Indywidualne projekty i badania surowców

Istniejące już laboratorium w Hamburgu zostało zintegrowane z nowym laboratorium aplikacyjnym. W ten sposób powstało Biesterfeld Lab and Innovation Centre. Jak mówi dr Lisa Nahrwold, manager ds. laboratoriów w Biesterfeld:

W naszych laboratoriach aplikacyjnych rozwijamy rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów. Oprócz indywidualnych projektów laboratorium będzie również testować nowe surowce od naszych partnerów i prowadzić badania porównawcze.

W nowym obiekcie znalazła się również sala konferencyjna oraz nowoczesna przestrzeń, w której mogą być prezentowane nowe produkty lub mogą się odbywać szkolenia techniczne.

Większa możliwość współpracy

Peter Wilkes, dyrektor zarządzający Biesterfeld, dodaje, że to wielka radość móc zaoferować w Hamburgu przestrzeń laboratoryjną, w której firma wraz z dostawcami i klientami wymieniać będzie pomysły. Nowy ośrodek to też większe możliwości współpracy z zewnętrznymi laboratoriami i instytucjami.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA