REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

ICA Polska zaprasza do sklepu internetowego

Firma ICA Polska zaprasza wszystkich klientów do korzystania ze swojego sklepu internetowego. W dobie szczególnej ostrożności w związku z pandemią koronawirusa to bezpieczna i wygodna opcja zakupów.

ICA Polska sklep internetowy

Fot. arch. ICA Polska

W sklepie internetowym ICA Polska dostępne są wybrane produkty firmy. Należą do nich m.in. produkty do ochrony i dekoracji drewna Colorit, a także specjalistyczne narzędzia. Klienci wybierać mogą spośród profesjonalnych elektronarzędzi Festool oraz narzędzi do obróbki drewna Klein. W klepie dostępne są także materiały szlifiersko-polerskie marki Isand i Kovax.

Na specjalnym blogu eksperci marki ICA prezentują produkty, które kupić można w sklepie. Klienci sklepu internetowego mogą również liczyć na specjalne promocje. Zapraszamy do wizyty pod adresem www.icapolska.online.

Źródło: ICA Polska

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA