REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy ośrodek badawczy AkzoNobel w Wielkiej Brytanii

AkzoNobel ogłosił otwarcie nowego centrum rozwojowo-badawczego. Mieści się ono na terenie zakładu w Slough w Wielkiej Brytanii.

ośrodek badawczy AkzoNobel Wielka Brytania

Fot. arch. AkzoNobel

Nowy ośrodek – miejsce pracy 120 ekspertów – będzie pełnił funkcję głównego węzła światowej sieci rozwojowo-badawczej holenderskiego koncernu. Skupiał się będzie na innowacjach przede wszystkim dla branży farb dekoracyjnych.

Kolejny ośrodek, długa tradycja

Centrum w Slough to ostatni z serii obiektów AkzoNobel, powstałych z myślą o rozwijaniu pionierskich produktów. Wcześniej otwarty został m.in. ośrodek w Polsce, centrum szkoleniowe w Dubaju oraz globalne centrum innowacji, rozwoju i szkoleń działu Marine Coatings w Katarze. Jak mówi Thierry Vanlancker, dyrektor generalny AkzoNobel:

Inauguracja działalności tego fantastycznego, nowego ośrodka pomoże nam kontynuować długą tradycję dostarczania naszym klientom pionierskich produktów i tworzenia przyjaznych środowisku rozwiązań. Wszystko to dzięki przełomowym innowacjom.

To kolejny duży ośrodek badawczy AkzoNobel otwarty w Wielkiej Brytanii w ostatnich latach. Od roku 2019 w Felling działa centrum skupiające ekspertów z dziedziny farb morskich i ochronnych.

Na rzecz branży farb i lokalnej gospodarki

Fiona McLachlan, Technical Director Color w AkzoNobel, dodaje, że nowe centrum z pożytkiem działać będzie na rzecz branży farb i lokalnej gospodarki. Ośrodek znajduje się blisko zakładu szkoleniowego Dulux Academy, który dostarcza malarzom i dekoratorom cennej wiedzy na temat produktów, aplikacji i kwestii technicznych.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA