REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy odcinek podcastu EC: europejski rynek farb

Ukazał się kolejny odcinek podcastu European Coatings. Ezio Braggio, wiceprezes Grupy Chemquest, dzieli się w nim swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi obecnej sytuacji europejskiego rynku farb.

europejski rynek farb podcast EC European Coatings

Fot. StockSnap / pixabay.com

W rozmowie z redaktorem European Coatings Damirem Gagro wiceprezes Grupy Chemquest komentuje sytuację na rynku pod względem konkurencji. Mówi o ostatnich dużych przejęciach PPG i AkzoNobel, ocenia wpływ rosnącej liczby przejęć na europejski rynek i odpowiada na pytanie, czy trend będzie się utrzymywać. Dyskutowana jest także rola instytucji antymonopolowych.

Mowa jednak także o możliwościach rozwoju na rynku drogą innowacji oraz o tym, jak nadążać za nowymi przepisami wprowadzanymi przez Unię Europejską. Ezio Braggio nie pomija roli, jaką odgrywa obecnie pandemia. Zachęcamy do wysłuchania.

To już czwarty odcinek podcastu, który wystartował w marcu tego roku. Odcinki podcastu udostępniane są na stronie European Coatings, ale także m.in. na platformach Apple Podcast, Spotify i Soundcloud.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA