REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy lakier Axalta CS na generatory

Axalta Coating Systems wprowadza na rynek nowy lakier na podłoża stalowe – Voltatex 1262. To kolejny produkt z serii izolujących elektrycznie powłok na stal.

Axalta

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Głównym obszarem zastosowania nowego produktu mają być ogromne hydrogeneratory i turbogeneratory. Voltatex 1262 ma ułatwić ich utrzymanie i konserwację. Obudowane generatory wymagają co jakiś czas przedmuchiwania powietrzem, aby usunąć uwalniający się z powierzchni gaz – formaldehyd. Ponieważ jednak nowy lakier Axalty jest wolny od formaldehydu, czas prac konserwacyjnych się skraca i urządzenie jest krócej wyłączone z użytku.

Wodorozcieńczalna formuła Voltatexu 1262 jest zgodna z rozporządzeniem REACH. Produkt został także dostosowany do większości wymogów środowiskowych i zdrowotnych na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w obszarze Azji i Pacyfiku i obydwu Ameryk. W sprzedaży jest dostępny od grudnia 2014.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA