REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Grupa Huber rozwija się w Europie

Grupa Huber przejmuje cztery fabryki należące do amerykańskiej firmy Crown, specjalizujące się w produkcji opakowań z jasnej blachy. Zakłady, które stały się przedmiotem transakcji, znajdują się w Szwajcarii (Aesch), Finlandii (Helsinki), Wielkiej Brytanii (Liverpool) oraz Francji (Rouen).

Grupa Huber

Fot. arch. Grupa Huber

Crown to duży amerykański producent opakowań z siedzibą w Filadelfii. Na mocy zawartej transakcji, która zgodnie z przewidywaniami zostanie zamknięta przed końcem pierwszego kwartału 2015, sprzedał on Grupie Huber cztery europejskie zakłady produkujące opakowania z blachy białej.

To krok, który wpisuje się w strategię Grupy Huber – opakowania z jasnej blachy na żywność, farby i inne środki chemiczne to jeden z najważniejszych kierunków działalności koncernu. Jak deklaruje Thomas H. Hagen, prezes Grupy, na posunięciu tym skorzystają nie tylko klienci, ale również inne jednostki firmy (w tym nowo zakupione zakłady, które staną się silnymi lokalnymi ośrodkami).

Źródło: Grupa Huber

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA