a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneNowy dyrektor Teknos Poland

Nowy dyrektor Teknos Poland

W kierownictwie Teknos Poland doszło do ważnej zmiany. Piotr Niedziółka podjął decyzję o odejściu z firmy, zaś na jego stanowisko wyznaczona została nowa osoba.

Fot. Mohamed_hassan / pixabay.com

Na czele polskiego oddziału firmy Teknos stanął Tomasz Cicherski. Będzie on nadal pełnił obecną funkcję dyrektora ds. operacji, a jego bezpośrednim przełożonym będzie dyrektor ds. łańcucha dostaw Sameli Hakola.

Nowy rozdział w historii

Na nowym stanowisku Cicherski będzie koordynował na co dzień działalność kierownictwa Teknos Poland oraz zapewniał efektywną komunikację z Grupą Teknos, innymi krajami oraz w obrębie polskiego oddziału. Jak komentuje dyrektor ds. łańcucha dostaw Sameli Hakola:

Bardzo cieszę się, że Tomasz zgodził się wejść w tę nową rolę. Jestem przekonany, że wraz z resztą kierownictwa Teknos Poland stworzymy plan działania, który przyczyni się do jeszcze większego sukcesu naszej firmy w przyszłości.

Tomasz Cicherski wyraził radość z faktu, że jego praca w Teknos została doceniona i podziękował za zaufanie, jakim został obdarzony. Jak zapewnia, razem ze współpracownikami rozpocznie nowy rozdział w historii Teknos Poland.

Piotr Niedziółka odchodzi

Dotychczasowy dyrektor Teknos Poland Piotr Niedziółka po 17 latach postanowił opuścić firmę. Pracę w Teknos rozpoczął w 2006 roku jako dyrektor ds. sprzedaży, zaś na obecne stanowisko został awansowany w 2010 roku. Paula Salastie, dyrektorka generalna Teknos, podziękowała mu za wszystko, co zrobił dla firmy w ciągu minionych kilkunastu lat oraz życzyła mu wszystkiego dobrego na dalszej ścieżce kariery.

Źródło: Teknos