REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy dyrektor oddziału Marine firmy Hempel

Firma Hempel dokłada wszelkich starań, by zrealizować swój cel podwojenia przychodów do roku 2025. Na drodze do tego celu powołała właśnie nowego dyrektora oddziału farb morskich – został nim Alexander Enström.

Hempel Alexander Enström

Alexander Enström. Fot. arch. Hempel

Hempel jest liderem w dziedzinie powłok zmniejszających zużycie paliwa oraz usług monitorowania efektywności owego zużycia. Tym samym pomaga producentom ograniczyć koszty i zmniejszyć emisję dwutlenku węgla. By jednak zrealizować swój ambitny plan podwojenia przychodów do roku 2025, firma zamierza jeszcze bardziej ugruntować swoją pozycję w sektorze farb morskich. Stąd decyzja o powołaniu nowego, doświadczonego dyrektora oddziału tych farb.

Nowy dyrektor pomoże osiągnąć cel

Alexander Enström rozpoczął pracę w firmie Hempel z dniem 1 lutego 2021 i kierował będzie nową globalną organizacją sektora farb morskich. Jak komentuje dyrektor generalny Hempel, Lars Petersson:

Bardzo się cieszę, że udało nam się skłonić Alexandra Enströma, by dołączył do naszego zespołu. Udowodnił, że jest silnym liderem z głębokim zrozumieniem dla potrzeb klientów z sektora morskiego. Jego doświadczenie pomoże nam osiągnąć nasz cel – zostać niekwestionowanym liderem sektora morskiego.

Sam Enström również wyraził radość z dołączenia do zespołu. Podkreślił przy tym, że Hempel to firma o silnej platformie technologicznej, wyrazistych celach i niezwykłej kulturze korporacyjnej.

14 lat doświadczenia

Alexander Enström ma ponad 14 lat doświadczenia w branży farb i powłok. Wcześniej związany był m.in. z firmą Jotun. Jako wiceprezes koncernu Hempel i dyrektor oddziału Marine, zostanie również członkiem zarządu operacyjnego odpowiedzialnym za sektor farb morskich.

Źródło: Hempel

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA