a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneNowi prezesi w europejskim koncernie

Nowi prezesi w europejskim koncernie

Europejski producent farb ogłosił zmiany w swojej światowej strukturze organizacyjnej. W związku z nimi trzy osoby objęły nowe kierownicze stanowiska.

Fot. arch. Beckers

Zmiany w swoim zarządzie ogłosiła Grupa Beckers. Jak podaje firma:

  • Eric Fouissac został wyznaczony na prezesa oddziału Asia & Middle East (AME), zastępując Paula Menezesa,
  • Pia Götze obejmie stanowisko prezeski nowego regionu Europe & Africa,
  • Jared Ireland zostanie starszym wiceprezesem nowego regionu Americas.

Zrównoważony rozwój w sercu działań

Restrukturyzacja ma na celu przyspieszenie rozwoju firmy na światowym rynku oraz usprawnienie działań operacyjnych. Wszystkie zmiany weszły w życie z dniem 1 lipca 2024, a bezpośrednim zwierzchnikiem wszystkich trzech nowych liderów będzie dyrektor generalny Beckers, Christophe Sabas. Pia Götze komentuje:

Z radością stanę na czele naszych europejskich zespołów w ramach zjednoczonego oddziału europejskiego, dążąc do wyzwolenia potencjału kryjącego się we wzajemnej współpracy. Szczególnie cieszę się na odkrywanie możliwości rynkowych we wszystkich krajach. Zrównoważony rozwój to dla mnie nie tylko pasja – to strategiczny imperatyw. W miarę rozwoju będziemy dbać o to, by pozostawał on w sercu naszych działań.

Również Eric Fouissac zwraca uwagę na ogromny potencjał swojego regionu – Azji i Bliskiego Wschodu – w zakresie zrównoważonego rozwoju. Jared Ireland wyraża natomiast radość, mogąc pracować ze zmotywowanym i utalentowanym zespołem w regionie Ameryk.

Green Lights dla globalnego rozwoju

W marcu 2024 Beckers zaprezentował swoje nowe dążenia oraz wizję korporacyjną pod kątem realizacji ambitnych celów w ramach strategii Green Lights. Ogłoszone zmiany organizacyjne to kolejny krok na tej drodze – regionalna struktura została dostosowana do planów globalnego rozwoju.

Źródło: Beckers Group