REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowe impregnaty biobójcze Grupy ICA

Laboratorium badawczo-rozwojowe Grupy ICA opracowało nową gamę impregnatów do ochrony przed owadami i grzybem. Produkty te są zgodne z rozporządzeniem unijnym, dotyczącym wprowadzania do sprzedaży środków biobójczych.

impregnaty biobójcze Grupa ICA

Fot. arch. ICA Group

W ofercie Grupy ICA pojawił się wodorozcieńczalny impregnat Woodsafe oraz rozpuszczalnikowy Fun201. Doskonale zabezpieczają one drewno przed grzybami, owadami drewnożernymi i kornikami – mają więc charakter prewencyjny, nie leczniczy.

Produkty przeznaczone są do ochrony stolarki okiennej, dachów drewnianych i ogólnie drewna konstrukcyjnego (altanki, wiaty, domy). Mogą być aplikowane pędzlem, zanurzeniowo lub przez polewanie. Druga warstwa nie jest konieczna, ale w celu uzyskania lepszego efektu estetycznego producent zaleca zastosowanie lakieru nawierzchniowego.

Impregnaty Woodsafe i Fun201 są w pełni zgodne z europejskim rozporządzeniem BPR 528/2012. Dotyczy ono wprowadzania do obrotu środków biobójczych w krajach Unii Europejskiej.

Źródło: ICA Group

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA