REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kolory i muzyka u BASF na European Coatings Show

Jak zapowiada koncern BASF, na targach European Coatings Show pojawi się jego nowy pigment – Paliocrom Brilliant Red. W ramach Global Color Presentation firma zamierza również w niezwykły sposób zaprezentować swoje pigmenty dla branży samochodowej i przemysłowej.

BASF European Coatings Show 2017

Fot. BASF

Pigmenty Paliocrom z aluminiowymi płatkami zapewniają świetne krycie i nasycenie koloru nawet przy cienkich powłokach. Dotyczy to również najnowszego Paliocrom Brilliant Red EH 1000 (L 3254), silnie nasyconego, czerwonego pigmentu. Charakteryzuje go świetny połysk i krycie, a to dzięki jednolitym rozmiarom ultragładkich płatków aluminiowych.

Ponadto na stoisku BASF obejrzeć będzie można 24 nowe panele kolorystyczne w ramach Global Color Presentation. To niezwykły sposób prezentacji kolorów i pigmentów – w formie barwnego wideoklipu z muzyką Alle Farben. Autorem zdjęć pigmentów spod mikroskopu jest Fabian Oefner.

Jak mówi Rose Qin, dyrektor globalnego oddziału pigmentów i powłok BASF, firma chce pomóc swoim klientom tworzyć i uzyskiwać pożądane przez nich kolory. Nowy pigment Paliocrom Brilliant Red oraz Global Color Presentation to kolejne kroki na drodze do innowacji w dziedzinie farb i powłok. Swoje nowinki BASF zaprezentuje na stoisku 724 w hali 7A.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA