a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiKolory i muzyka u BASF na European Coatings Show

Kolory i muzyka u BASF na European Coatings Show

Jak zapowiada koncern BASF, na targach European Coatings Show pojawi się jego nowy pigment – Paliocrom Brilliant Red. W ramach Global Color Presentation firma zamierza również w niezwykły sposób zaprezentować swoje pigmenty dla branży samochodowej i przemysłowej.

BASF European Coatings Show 2017

Fot. BASF

Pigmenty Paliocrom z aluminiowymi płatkami zapewniają świetne krycie i nasycenie koloru nawet przy cienkich powłokach. Dotyczy to również najnowszego Paliocrom Brilliant Red EH 1000 (L 3254), silnie nasyconego, czerwonego pigmentu. Charakteryzuje go świetny połysk i krycie, a to dzięki jednolitym rozmiarom ultragładkich płatków aluminiowych.

Ponadto na stoisku BASF obejrzeć będzie można 24 nowe panele kolorystyczne w ramach Global Color Presentation. To niezwykły sposób prezentacji kolorów i pigmentów – w formie barwnego wideoklipu z muzyką Alle Farben. Autorem zdjęć pigmentów spod mikroskopu jest Fabian Oefner.

https://www.youtube.com/watch?v=WwLmp8OGJ3c

Jak mówi Rose Qin, dyrektor globalnego oddziału pigmentów i powłok BASF, firma chce pomóc swoim klientom tworzyć i uzyskiwać pożądane przez nich kolory. Nowy pigment Paliocrom Brilliant Red oraz Global Color Presentation to kolejne kroki na drodze do innowacji w dziedzinie farb i powłok. Swoje nowinki BASF zaprezentuje na stoisku 724 w hali 7A.

Źródło: BASF