REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa wiceprezes w ChemQuest

Grupa ChemQuest, międzynarodowy specjalista od strategii biznesowych w branży chemicznej, ma nową wiceprezes działu Collaborative Innovation. To dr Victoria Scarborough.

wiceprezes ChemQuest Victoria Scarborough

Fot. arch. ChemQuest Group

Dr Scarborough jest znana na świecie jako ekspert w dziedzinie komercjalizacji technologii, na które jest zapotrzebowanie na rynku. Jako lider w obszarze R&D pomaga udziałowcom firm, zewnętrznym partnerom oraz multidyscyplinarnym technologom stworzyć układy sprawnie działające pod kątem marketingu, finansów, produkcji oraz działań badawczo-rozwojowych.

Doktorat z biochemii i 25 lat doświadczenia

Ukończyła biologię na University of Mary Washington, a następnie uzyskała stopień doktora w dziedzinie biochemii na University of TN Health Science Center (1979). Jest również magistrem zarządzania po Christian Brothers University oraz brała udział w programie Sherwin-Williams Leadership Excellence Program na Case Western Reserve University.

Dr Victoria Scarborough może się poszczycić wieloletnim doświadczeniem. Od ponad 25 lat pomaga rozwijać nowe technologie w sektorze publicznym i prywatnym – od Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych oraz laboratoriów federalnych przez uniwersytety i międzynarodowe korporacje aż po indywidualnych wynalazców i start-upy. Często opracowując i kontrolując złożone projekty z zakresu R&D i komercjalizacji o wielomilionowym budżecie. Decyzja, by powierzyć jej odpowiedzialne stanowisko wiceprezesa działu Collaborative Innovation w Grupie ChemQuest, wydaje się więc naturalna i uzasadniona.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA