a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneNowa wiceprezes w ChemQuest

Nowa wiceprezes w ChemQuest

Grupa ChemQuest, międzynarodowy specjalista od strategii biznesowych w branży chemicznej, ma nową wiceprezes działu Collaborative Innovation. To dr Victoria Scarborough.

wiceprezes ChemQuest Victoria Scarborough

Fot. arch. ChemQuest Group

Dr Scarborough jest znana na świecie jako ekspert w dziedzinie komercjalizacji technologii, na które jest zapotrzebowanie na rynku. Jako lider w obszarze R&D pomaga udziałowcom firm, zewnętrznym partnerom oraz multidyscyplinarnym technologom stworzyć układy sprawnie działające pod kątem marketingu, finansów, produkcji oraz działań badawczo-rozwojowych.

Doktorat z biochemii i 25 lat doświadczenia

Ukończyła biologię na University of Mary Washington, a następnie uzyskała stopień doktora w dziedzinie biochemii na University of TN Health Science Center (1979). Jest również magistrem zarządzania po Christian Brothers University oraz brała udział w programie Sherwin-Williams Leadership Excellence Program na Case Western Reserve University.

Dr Victoria Scarborough może się poszczycić wieloletnim doświadczeniem. Od ponad 25 lat pomaga rozwijać nowe technologie w sektorze publicznym i prywatnym – od Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych oraz laboratoriów federalnych przez uniwersytety i międzynarodowe korporacje aż po indywidualnych wynalazców i start-upy. Często opracowując i kontrolując złożone projekty z zakresu R&D i komercjalizacji o wielomilionowym budżecie. Decyzja, by powierzyć jej odpowiedzialne stanowisko wiceprezesa działu Collaborative Innovation w Grupie ChemQuest, wydaje się więc naturalna i uzasadniona.

Źródło: european-coatings.com