REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa wiceprezes Global Industrial Coatings Axalty

Koncern Axalta Coating Systems ogłosił, że stanowisko starszego wiceprezesa oddziału Global Industrial Coatings obejmie Shelley Bausch. Zmiana wchodzi w życie od 1 stycznia 2021.

wiceprezes Axalta Coating Systems Global Industrial Coatings

Fot. mohamed_hassan / pixabay.com

Nowa wiceprezes globalnego działu Industrial Coatings dotychczas była związana z Carlisle Companies – producentem technologii do zastosowania na dachach, metalowych elementach architektonicznych, w lotnictwie, technologiach medycznych, transporcie, na sprzęcie górniczym czy budowlanym.

Dynamiczna liderka

Jako starszy wiceprezes działu Global Industrial Coatings Shelley Bausch będzie kierować m.in. sektorami firmy związanymi z energetyką, powłok coil coatings, powłok do drewna, do ogólnych zastosowań przemysłowych oraz farb proszkowych. Jak komentuje Robert W. Bryant, prezes i dyrektor generalny Axalty:

Shelley to dynamiczna liderka z doświadczeniem w zarządzaniu złożonym portfolio produktowym na mocno podzielonym rynku przemysłowym. Stanowi cenne wsparcie dla naszego zespołu i jestem przekonany, że przyczyni się do naszego rozwoju zarówno na istniejących, jak i nowych rynkach końcowych.

Zanim trafiła do Carlisle Companies, Bausch przez trzy lata kierowała oddziałem Industrial Coatings PPG, a jeszcze wcześniej przez 25 lat związana była z Dow Corning Corporation. Ukończyła studia licencjackie na kierunku administracja biznesu na Alma College oraz magisterskie na University of Michigan – Flint.

Siła napędowa firmy

Sama Shelley Bausch również wyraziła radość z nowej pozycji w Axalta Coating Systems oraz wyzwań, jakie przed nią stanęły. Jak mówi:

Oddział Industrial Coatings Axalty w ostatnich latach dokonał kilku znaczących kroków naprzód. Dlatego bardzo cieszę się z dołączenia do zespołu oraz wyzwania, by przenieść go na nowy poziom, a tym samym uczynić siłą napędową dla całej firmy.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA