a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweNowa wiceprezes Global Industrial Coatings Axalty

Nowa wiceprezes Global Industrial Coatings Axalty

Koncern Axalta Coating Systems ogłosił, że stanowisko starszego wiceprezesa oddziału Global Industrial Coatings obejmie Shelley Bausch. Zmiana wchodzi w życie od 1 stycznia 2021.

wiceprezes Axalta Coating Systems Global Industrial Coatings

Fot. mohamed_hassan / pixabay.com

Nowa wiceprezes globalnego działu Industrial Coatings dotychczas była związana z Carlisle Companies – producentem technologii do zastosowania na dachach, metalowych elementach architektonicznych, w lotnictwie, technologiach medycznych, transporcie, na sprzęcie górniczym czy budowlanym.

Dynamiczna liderka

Jako starszy wiceprezes działu Global Industrial Coatings Shelley Bausch będzie kierować m.in. sektorami firmy związanymi z energetyką, powłok coil coatings, powłok do drewna, do ogólnych zastosowań przemysłowych oraz farb proszkowych. Jak komentuje Robert W. Bryant, prezes i dyrektor generalny Axalty:

Shelley to dynamiczna liderka z doświadczeniem w zarządzaniu złożonym portfolio produktowym na mocno podzielonym rynku przemysłowym. Stanowi cenne wsparcie dla naszego zespołu i jestem przekonany, że przyczyni się do naszego rozwoju zarówno na istniejących, jak i nowych rynkach końcowych.

Zanim trafiła do Carlisle Companies, Bausch przez trzy lata kierowała oddziałem Industrial Coatings PPG, a jeszcze wcześniej przez 25 lat związana była z Dow Corning Corporation. Ukończyła studia licencjackie na kierunku administracja biznesu na Alma College oraz magisterskie na University of Michigan – Flint.

Siła napędowa firmy

Sama Shelley Bausch również wyraziła radość z nowej pozycji w Axalta Coating Systems oraz wyzwań, jakie przed nią stanęły. Jak mówi:

Oddział Industrial Coatings Axalty w ostatnich latach dokonał kilku znaczących kroków naprzód. Dlatego bardzo cieszę się z dołączenia do zespołu oraz wyzwania, by przenieść go na nowy poziom, a tym samym uczynić siłą napędową dla całej firmy.

Źródło: Axalta Coating Systems