REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa strona Sto i narzędzia dla projektantów

Firma Sto Corp. zaprezentowała swoją nową, odświeżoną stronę internetową. Oprócz nowego wyglądu oferuje ona również dwa nowe narzędzia dla projektantów.

Sto Corp. Sto Inspire strona internetowaWedług Keri Tolar, dyrektorki ds. cyfrowości w Sto, pomysł na odświeżenie strony internetowej jest spójny z rosnącą troską firmy o estetykę. Jak mówi Tolar:

Czasy, gdy byliśmy wyłącznie producentem systemów EIFS i stiuków, już za nami. Przez lata rozszerzaliśmy naszą ofertę, by posiadać w niej duży wybór produktów fasadowych i dawać projektantom wolność wyboru estetyki pasującej do ich wizji. A ponieważ jesteśmy Sto, wiedzą również, że otrzymają dopracowany i gruntownie przetestowany system, niezależenie od wybranej estetyki.

Odświeżona strona oferuje dwa nowe narzędzia dla projektantów. StoInspire wspiera ich na etapie wizualizacji, pozwalając zastosować wybrane powierzchnie i kolory Sto na modelach budynków. Narzędzie pozwala na zapisywanie wizualizacji, a nawet zamawianie próbek materiałów.

Aesthetic+Product Selector umożliwia z kolei użytkownikowi wybór pożądanej estetyki, a następnie sprawdzenie opcji produktowych i systemowych, jakie oferuje Sto, które pozwolą tę estetykę otrzymać. Jak mówi Tolar:

Sto może pomóc projektantom uzyskać praktycznie każdą możliwą estetykę. A nasze nowe narzędzia sprawiają, że staje się to dużo prostsze.

Źródło: Sto Corp.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA