a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiNowa strona Sto i narzędzia dla projektantów

Nowa strona Sto i narzędzia dla projektantów

Firma Sto Corp. zaprezentowała swoją nową, odświeżoną stronę internetową. Oprócz nowego wyglądu oferuje ona również dwa nowe narzędzia dla projektantów.

Sto Corp. Sto Inspire strona internetowaWedług Keri Tolar, dyrektorki ds. cyfrowości w Sto, pomysł na odświeżenie strony internetowej jest spójny z rosnącą troską firmy o estetykę. Jak mówi Tolar:

Czasy, gdy byliśmy wyłącznie producentem systemów EIFS i stiuków, już za nami. Przez lata rozszerzaliśmy naszą ofertę, by posiadać w niej duży wybór produktów fasadowych i dawać projektantom wolność wyboru estetyki pasującej do ich wizji. A ponieważ jesteśmy Sto, wiedzą również, że otrzymają dopracowany i gruntownie przetestowany system, niezależenie od wybranej estetyki.

Odświeżona strona oferuje dwa nowe narzędzia dla projektantów. StoInspire wspiera ich na etapie wizualizacji, pozwalając zastosować wybrane powierzchnie i kolory Sto na modelach budynków. Narzędzie pozwala na zapisywanie wizualizacji, a nawet zamawianie próbek materiałów.

Aesthetic+Product Selector umożliwia z kolei użytkownikowi wybór pożądanej estetyki, a następnie sprawdzenie opcji produktowych i systemowych, jakie oferuje Sto, które pozwolą tę estetykę otrzymać. Jak mówi Tolar:

Sto może pomóc projektantom uzyskać praktycznie każdą możliwą estetykę. A nasze nowe narzędzia sprawiają, że staje się to dużo prostsze.

Źródło: Sto Corp.