REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa publikacja RAL – kolory dla ciała i duszy

Podczas targów meblarskich w Kolonii, które potrwają od 15 do 21 stycznia, RAL promować będzie swoją nową publikację. Jest to książka „Colours for Mind, Body and Soul” autorstwa prof. Axela Venna.

publikacja RAL

Fot. lightstargod / pixabay.com

To już kolejna – po „The Colour Dictionary”, „Colours of Health” oraz „Colours for Hotels” – publikacja RAL. Jej autor, prof. Axel Venn, jest naukowcem zajmującym się badaniem koloru oraz jednym z wykładowców RAL Akademie. W nowej książce przekłada on kolorystyczne skojarzenia na odcienie palety RAL Desing System, pomagając w aranżacji różnego rodzaju przestrzeni.

Kolor bowiem, jak dowodzi prof. Venn, to coś więcej niż dekoracja – to poczucie bezpieczeństwa, stymulacja, relaks, regeneracja. Nawet jeśli nie do końca sobie to uświadamiamy, barwy wokół nas wpływają na nasz umysł, ciało i duszę. Nowa książka zostanie opublikowana wiosną 2018 w wydawnictwie Christian Verlag, podczas targów będzie ją jednak można zamówić w ramach przedsprzedaży.

Źródło: RAL

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA