a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweNowa publikacja o powlekaniu elektroforetycznym

Nowa publikacja o powlekaniu elektroforetycznym

European Coatings zaprezentował swoim czytelnikom nową publikację. Książka „Electrocoat” autorstwa Michaela Brüggemanna i Anji Rauch dotyczy powlekania elektroforetycznego.

Electrocoat publikacja European Coatings powlekanie elektroforetyczne

Fot. arch. European Coatings

Tematem nowej publikacji European Coatings jest szeroko pojęte powlekanie elektroforetyczne. Książka porusza m.in. takie zagadnienia jak technika osadzania elektrolitycznego, formulacja powłok, produkcja i aplikacja.

Specjalna aplikacja, specjalne wymagania

Powłoki elektroforetyczne, znane również jako elektropowłoki, to organiczne farby wodorozcieńczalne, niosące ładunek elektryczny. Dzięki temu ulegają one osadzeniu na podłożu metalicznym o przeciwnym ładunku.

Ten specjalny sposób aplikacji stwarza specjalne wymagania. Publikacja zatytułowana Electrocoats prezentuje cenne i praktyczne informacje związane z procesem powlekania elektroforetycznego oraz rozwiązania powszechnych problemów.

Dla amatorów i profesjonalistów

Jak zapewnia wydawca, 180-stronicowa książka Michaela Brüggemanna oraz Anji Rauch to teoretyczne wprowadzenie w proces elektropowlekania, które docenią zarówno amatorzy, jak i osoby mające do czynienia z tą techniką na co dzień. Pierwsze strony publikacji można przejrzeć tutaj.

Źródło: european-coatings.com