REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa dyrektor oddziału Aerospace Coatings AkzoNobel

Z dniem 1 sierpnia globalny oddział Aerospace Coatings AkzoNobel zyskał nową szefową. Jest nią Tami Swearingin, wcześniej pełniąca funkcję dyrektor ds. sprzedaży w tym samym oddziale.

Tami Swearingin Aerospace Coatings AkzoNobel

Fot. arch. AkzoNobel

Tami Swearingin od roku 2015 zajmowała stanowisko dyrektor ds. sprzedaży farb lotniczych w obu Amerykach. Dała się poznać w firmie jako doskonała liderka, doświadczona w działaniach na poziomie globalnym i zarządzaniu finansami, stąd decyzja o jej awansie.

Właściwa osoba na pandemiczny kryzys

Nowa dyrektor globalnego oddziału Aerospace Coatings ma ponad 20 lat doświadczenia w zarządzaniu biznesem, sprzedaży i marketingu. Nie są jej obce również zagadnienia rozwoju rynku w sektorze lotniczym i przemysłowym. Jak skomentował John Griffin, dyrektor regionalny AkzoNobel na region Ameryki Północnej:

Współpracowałem blisko z Tami od momentu kiedy dołączyła do firmy i nie wyobrażam sobie osoby, która bardziej nadawałaby się do tej roli. Tami wykazała się ponadprzeciętnymi zdolnościami kierowniczymi w naszym zespole sprzedaży farb lotniczych i jej awans to dowód uznania za nieoceniony wkład w nasz biznes.

John Griffin jest również przekonany, że Tami Swearingin z powodzeniem przeprowadzi firmę przez obecny kryzys pandemiczny i wzmocni pozycję AkzoNobel w branży.

Zmiany od początku sierpnia

Tami Swearingin pełni nową funkcję od 1 sierpnia. Zastąpiła na stanowisku Johna Griffina, który z kolei objął pozycję regionalnego dyrektora handlowego w oddziale Automotive and Specialty Coatings w Ameryce Północnej.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA