a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiSherwin-Williams prezentuje rytm koloru na rok 2021

Sherwin-Williams prezentuje rytm koloru na rok 2021

Sherwin-William zaprezentował światu swój miks kolorów na rok 2021. Kolekcję, nazwaną Rhythm of Color (Rytm Koloru), tworzy 40 odcieni zgrupowanych w cztery palety.

Sherwin-Williams kolory 2021

Zestaw Tapestry. Fot. arch. Sherwin-Williams

Sherwin-Williams zaprezentował swoją nową kolekcję 3 sierpnia. Jak pisze producent, została ona zaprojektowana z myślą o tym, by znaleźć „równowagę między szybkim i wolnym, cichym i ekspresyjnym, wirtualnym i namacalnym”.

Przeszłość i przyszłość

Według producenta nowa kolekcja wyrażać ma kierunek, w którym zmierzamy, na podstawie analizy naszej dotychczasowej ścieżki. Jak mówi Sue Wadden, dyrektor ds. marketingu koloru w Sherwin-Williams:

W zeszłym roku zaczęliśmy snuć opowieść o tym, jak można wykorzystać kolor by poczuć się pewniej u progu nowej dekady. Obecnie kontynuujemy tę kolorystyczną podróż, odkrywając przeszłość, analizując teraźniejszość i zastanawiając się, co to wszystko oznacza dla naszej przyszłości.

Nową kolekcję tworzą cztery zestawy kolorystyczne. Każdy z nich odwołuje się do nieco innych aspektów otaczającej nas rzeczywistości.

Sherwin-Williams kolory 2021

Zestaw Sanctuary. Fot. arch. Sherwin-Williams

Natura i technologia

Zestaw Sanctuary jest mocno zakorzeniony w naturze i zachęca do zwolnienia i refleksji. Sugerują to już same nazwy tworzących go odcieni: Bona Fide Beige, Pearl Gray, Urbane Bronze czy Pure White. Z kolei w palecie Encounter pojawiają się również ziemiste tekstury, ale jest ona bogata w bardziej zdecydowane, ogniste odcienie nawiązujące do ducha bohemy: Bluestery Sky, Rosemary, Reddened Earth czy Java.

Sherwin-Williams kolory 2021

Zestaw Encounter. Fot. arch. Sherwin-Williams

Continuum to z kolei kolory przywodzące na myśl nowoczesne technologie i związki tego, co syntetyczne z tym, co ludzkie. Dominują tu odcienie niebieskiego i biele (Crushed Ice, Wishful Blue czy High Reflective White). Ducha nowoczesności czuć również w zestawie Tapestry, w którym jednak nie brak żywych barw, takich jak Perfect Periwinkle, Embelished Blue, Cape Verde czy Tricorn Black.

Sherwin-Williams kolory 2021

Zestaw Continuum. Fot. arch. Sherwin-Williams

Źródło: Sherwin-Williams, paintsquare.com