REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Sherwin-Williams prezentuje rytm koloru na rok 2021

Sherwin-William zaprezentował światu swój miks kolorów na rok 2021. Kolekcję, nazwaną Rhythm of Color (Rytm Koloru), tworzy 40 odcieni zgrupowanych w cztery palety.

Sherwin-Williams kolory 2021

Zestaw Tapestry. Fot. arch. Sherwin-Williams

Sherwin-Williams zaprezentował swoją nową kolekcję 3 sierpnia. Jak pisze producent, została ona zaprojektowana z myślą o tym, by znaleźć „równowagę między szybkim i wolnym, cichym i ekspresyjnym, wirtualnym i namacalnym”.

Przeszłość i przyszłość

Według producenta nowa kolekcja wyrażać ma kierunek, w którym zmierzamy, na podstawie analizy naszej dotychczasowej ścieżki. Jak mówi Sue Wadden, dyrektor ds. marketingu koloru w Sherwin-Williams:

W zeszłym roku zaczęliśmy snuć opowieść o tym, jak można wykorzystać kolor by poczuć się pewniej u progu nowej dekady. Obecnie kontynuujemy tę kolorystyczną podróż, odkrywając przeszłość, analizując teraźniejszość i zastanawiając się, co to wszystko oznacza dla naszej przyszłości.

Nową kolekcję tworzą cztery zestawy kolorystyczne. Każdy z nich odwołuje się do nieco innych aspektów otaczającej nas rzeczywistości.

Sherwin-Williams kolory 2021

Zestaw Sanctuary. Fot. arch. Sherwin-Williams

Natura i technologia

Zestaw Sanctuary jest mocno zakorzeniony w naturze i zachęca do zwolnienia i refleksji. Sugerują to już same nazwy tworzących go odcieni: Bona Fide Beige, Pearl Gray, Urbane Bronze czy Pure White. Z kolei w palecie Encounter pojawiają się również ziemiste tekstury, ale jest ona bogata w bardziej zdecydowane, ogniste odcienie nawiązujące do ducha bohemy: Bluestery Sky, Rosemary, Reddened Earth czy Java.

Sherwin-Williams kolory 2021

Zestaw Encounter. Fot. arch. Sherwin-Williams

Continuum to z kolei kolory przywodzące na myśl nowoczesne technologie i związki tego, co syntetyczne z tym, co ludzkie. Dominują tu odcienie niebieskiego i biele (Crushed Ice, Wishful Blue czy High Reflective White). Ducha nowoczesności czuć również w zestawie Tapestry, w którym jednak nie brak żywych barw, takich jak Perfect Periwinkle, Embelished Blue, Cape Verde czy Tricorn Black.

Sherwin-Williams kolory 2021

Zestaw Continuum. Fot. arch. Sherwin-Williams

Źródło: Sherwin-Williams, paintsquare.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA